Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nehéz enni, ez normális?

Nehéz enni, ez normális?

Figyelt kérdés
Azon kapom magam, hogy néha néha csak azért eszek mindenféle random dolgot egy nap, hogy a kalóriaszükségletem meglegyen. Egyéb esetekben teljesen elvagyok egy kis adag ebéddel/ 2 db szendviccsel a suliban. Azokat is nehezen eszem meg, mivel túl fárasztónak érzem az evést, és az ízek sem érdekelnek annyira. Nyár eleje óta kb 12 kilót fogytam. Néha csak azért eszek, hogy ne mondják a szüleim, hogy nem eszek semmit.
2019. okt. 10. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Milyen magas/ Hány kiló vagy most?


Kamaszkorban sokaknál van ilyen időszak, ilyenkor szokott lemenni a "babaháj", de azért 12 kiló, az elég sok.

2019. okt. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
18, 182 cm, 64 kg körül vagyok
2019. okt. 10. 18:01
 3/4 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem, hogy fiú vagyok
2019. okt. 10. 18:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem normális. Ha fárasztó az evés, akkor gondolom nem vagy éhes, csak muszájból eszel. Vérszegénység, vitaminhiány is okozhat étvágytalanságot, és ha keveset eszel, az is csak fokozhatja ezt. Mivel elég sovány is vagy, kipróbálhatnád, hogy elkezdesz szedni valamilyen multivitamint és mellé Béres-cseppet. Evés előtt vegyél be egy evőkanál almaecetet egy kis vízben elkeverve. Ezek valószínűleg meghozzák az étvágyadat. Esetleg egy teljes vérkép nem ártana.
2019. okt. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!