Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kettlebell edzés mellett mit...

Kettlebell edzés mellett mit szedjek, vagy igyak, vagy egyek, hogy gyorsabb legyen a zsírégetés? (nő)

Figyelt kérdés
1 éve járok kettlebell edzésre heti 3szor. Kilóban nem mozdulok semerre, tartom a súlyom, viszont a zsírpárnáim a hasamon és a melltartóm környékén valahogy nem akarnak eltűnni. Nem vagyok nagy étvágyú és még válogatós is vagyok. 168 cm magas és 57 kg vagyok stabilan, de a párnáimtól nem tudok szabadulni. Mit ajánlanátok? Valami kapszula vagy bármi, ami segítene?

2019. okt. 22. 19:25
 1/4 anonim válasza:
2019. okt. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azok nem zsírpárnák. Túl szűk a melltartód.
2019. okt. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
43%

Itt inkább az a kérdés mennyire sanyargatod magad?? Milyen súllyal dolgozol?


A kettlebell edzéseken a legnagyobb fájdalom azt látni amikor valaki cseppmentesen, fapofával szinte egy levegővel letolja az edzést. Egyértelműen a rossz súlyválasztás eredménye. Többször hallom női oldalról, hogy azért nem mennek feljebb mert nem akarnak nagy izmokat. Ez nettó hülyeség, mivel ez megfelelő táplálkozás nélkül sosem fog létrejönni. Pasik oldaláról többször látok szenvedést és eltorzult fejeket mint az ellenkező oldalról, tisztelet a kivételnek.


Tessék szenvedni halálig, nem tingli-tangli alibi edzést kell csinálni!


És ha már táplálkozás, a fogyás képlete meglehetősen egyszerű: Vigyél be kevesebbet mint amennyit elégetsz és az étkezést oszd fel napi 5x alkalomra. Ha keveset eszel és csak napi 1-2 alkalommal, annak raktározás lesz az eredménye.


Arra is számítani kell hogy ha egyszer elkezdesz fogyni, az idővel lassulni fog, majd pedig meg is áll. Ennek oka abban keresendő, hogy ahogy fogy az ember, úgy a napi energiaszükséglete is csökken. Így ha a kalóriabevitelen ilyenkor nem változtatsz, akkor stagnálni fogsz.

2019. nov. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem akarom magam fényezni, de egyike vagyok azoknak a csajoknak az edző társaim között, aki igenis nehezebb súlyokkal dolgozik, mint a többi nő. Vannak velünk pasik, akik meg sem bírják mozdítani azt, amit én. Nem vagyok olyan, hogy jajj meg ne izzadjak túlságosan, mert foltot hagy a pólón. Kifulladásig csinálom, amit kell
2019. nov. 19. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!