Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » "Magasságserkentő" étrend?

"Magasságserkentő" étrend?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek, hallottam több helyen is, (IRL, Weboldalakon), hogy különböző étrendekkel lehet növeli a HGH (human growth hormone) termelést, tényleg létezik ilyen? És ha igen, mi az ami úgymond a "legtöbbet" termeli?


[Ne nézzetek hülyének, nem értek az ilyenekhez. :D]



2019. okt. 23. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy van ilyen. A lényeg hogy egyél egészségesen, mozogj, és a genetikád majd megmondja meddig nősz. Egyébként 21-2 éves korodig nőhetsz kb.
2019. okt. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én ezt találtam.

[link]

Inkább általános tanácsok vannak benne (pl. testmozgás, megfelelő alvás, finomított szénhidrátok csökkentése, egészséges táplálkozás, időszakos böjt, ne egyél sokat alvás előtt, hasi zsír leadása), illetve pár étrendkiegészítő, ami segíthet.

2019. okt. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld pacsi!

UI: Nem nekem kell, csupán csak kíváncsiság, mivel 203 cm vagyok, nem akarok tovább nőni.. :D

2019. okt. 24. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!