Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » AGGÓDOM! Hogyan vegyem rá a...

Valakiavilágból16 kérdése:

AGGÓDOM! Hogyan vegyem rá a barátom, hogy elmenjen vérvételre?

Figyelt kérdés
Akárhogy mondom neki, akármit mondhatok nem érdekeli már a veratomlesztest is mondtam neki de egyszerűen nem érdekli, nem hisz nekem.:(:(Elkiserni nem tudom mert tavkapcsolatban vagyunk.A mamájanak is írtam de nem kapta meg amit írtam. Írjak az anyukájának? Az tolakodó lenne? Nagyon megharagudna szerintetek rám? Valaki segítsen! Nagyon aggódom mert lehet rajta egyértelműen látni a jeleit, mindig álmos, fehér nagyon a bőre,toredezett korom, hulló haj.. Mindig valami kifogást keres, csakhogy ne keljen elmenni. Nem hiszi hogy baj lehet ebből, tavaly én is ugyanígy voltam és ő mondta hogy menjek el, most én is mondtam neki ezt de nem akar elmenni. Valaki segítsen Pls!!!! Aggódom!!!! :(:(:(
2019. nov. 1. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Szólj az anyukájának. Bár elég nagy baj, ha nem látja.
2019. nov. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szólj az anyukájának.


Inkább legyen morcos rád egy kicsit (ha az is lesz, kiheveri) minthogy valami nagy baj történjen...


Neked sem jó ez a stressz.

2019. nov. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerintetek nem akadna a barátom ki? És az anyukaja, nem utalna meg ezért?
2019. nov. 1. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!