Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van olyan aki kigyógyult az...

Van olyan aki kigyógyult az anorexiából?

Figyelt kérdés
Szívesen beszélnék vele. Nagyon sok kérdésem lenne, nagyon kétségbeesett vagyok.
2019. nov. 18. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Igen kicsi százaléka. A többi kinn nyugszik a temetőben.


Az anorexia gyógyításához csak az első lépcső a mesterséges (szondán át történő) táplálás. Kőkemény pszichopterápia és főként (általában az anya miatt) családterápia is szükséges hozzá.

2019. nov. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%

"általában az anya miatt"

Ezt honnan veszed?

2019. nov. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Gyógyulófélben vagyok, de szívesen beszélgetek veled.

18/L

2019. nov. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Igen, szia, ha szeretnél, beszélhetünk.
2019. dec. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gyógyultam meg, hogy szerelmes lettem. Csak plátóilag, de mégis megmentette az életem.

Ha szeretnél, írhatsz priviben. Dietetikus végzettségem is van egyébként.

2019. dec. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En meggyogyultam, önerőből. Kemény volt és évekbe telt, nem nagyon tudtam elképzelni h tényleg ki lehet jönni belőle és nem csak tünetmentesnek lenni és most megis itt vagyok és úgy érzem annyi év után sikerült lezárni :)
2020. febr. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"nagyon kétségbeesett vagyok.

2019. nov. 18."

Azóta mi újság? Kértél már segítséget, hogy kilábalhass belőle? Az, hogy egyeseknek egyedül is sikerült, egyáltalán nem azt jelenti, hogy ciki lenne pszichológushoz fordulni!

2020. febr. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!