Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki egyszer már kigyógyult az...

Aki egyszer már kigyógyult az anorexiából, az beleeshet újra?

Figyelt kérdés
2012. febr. 26. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
igen
2012. febr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos igen... De ha ettől jobb áteshet bulímiába is..

Azok az emberek akiknek nem volt ilyen problémájuk soha azoknak miért nem volt? Ők miért nem esnek ebbe bele? És miért akinek már volt ilyen baja az miért esik bele újra? miért nem gyógyulhat ki belőle rendesen?

2012. febr. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, ez nem olyan, mint a bárányhimlő, hogy egyszer túl esel rajta és onnantól védve vagy. Aki egyszer hajlamos volt ilyen betegségre, annál még pont hogy nagyobb is az esély, hogy újra visszaesik.
2012. febr. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez olyan, mint az alkoholbetegség megy egyéb mentális dolgok: soha nem lehet belőle teljesen kijönni.

Ha egyszer belemásztál, mindig a fejedben lesz a kisördög. Amíg tök jól vagy, a súlyoddal is okés lesz minden, de elég egy rossz megjegyzés, v kudarc, csalódás, stressz helyzet, és visszaeshetsz.

2012. febr. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Részemről úgy gondolom, hogy csak akkor eshet vissza valaki, ha hiányoznak továbbra is az alapismeretek a test, szervezet működéséről.


Én voltam anorexiás, rengeteget fogytam szörnyen néztem ki. Aztán jól el is híztam. De eszembe se jutott megint koplalni.


Egyrészt közben felnőttem, másrészt meg közben megszereztem a kellő tudást, és tudom, hogy kell egészségesen és tartósan fogyni. Úgy hogy közben még jól is érezzem magam, és formás is legyek.


Én maximálisan biztos vagyok abban, hogy soha többé nem lesz étkezési problémám.

2012. febr. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!