Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Teljesen véletlenszerűen...

Teljesen véletlenszerűen kialakuló gyomorégés okai?

Figyelt kérdés
Éjjel arra ébredtem, hogy durván ég a gyomrom, ittam egy pohár vizet, aztán visszaaludtam. Egész nap nem múlt el, még mindig érzem valamennyire. Mitől lehet ez? Soha se volt még hasonló problémám, nem is ettem semmi olyat, ami indokolhatná a dolgot.
2019. nov. 27. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
gerd, helicobacter pylori, gyomorrák, stb
2019. nov. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szedtél mostanában valamilyen gyógyszert, antibiotikumot?

A reflux általában nem egy nap alatt alakul ki. Nyilván van ahhoz is köze, miket eszel, iszol általában, és mennyit. De ez még csak az első eset volt, hogy feljött a savad, kimarta a nyelőcsöved, ami egy ideig eltart, mire rendbe jön. A továbbiakban figyelj oda a táplálkozásodra, pl. ne edd nagyon tele magad, kevesebb cukor, finomított szénhidrát, alkohol.

2019. nov. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Semmit. Dohányzás, alkohol sincs, semmi hasonló dolog. Ma reggelre érdekes módon teljesen elmúlt, mintha meg se történt volna.
2019. nov. 28. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!