Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha Hardgainer vagyok, ugyanúgy...

Ha Hardgainer vagyok, ugyanúgy figyelnem kell arra, hogy mit eszem?

Figyelt kérdés
Zsír szinte nincs is rajtam, naponta sokszor eszek sokfélét, de ennek ellenére sem hízok. Edzeni szeretnék elkezdeni, hogy kinézzek valahogy :D 184cm 62 kg 17/F

2019. dec. 21. 00:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Természetesen, kalóriát és fehérjét is emelned kell.
2019. dec. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolom tényleg el is hinnéd, ha azt írnám, hogy "Dehogy, elég ha jól vagy lakva fénnyel!"... Mire is vagy igazából kíváncsi?
2019. dec. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem kettes, A kérdés az, hogy baj e ha edzéshez szükséges, egészséges fehérje tartalmú ételek mellett ilyen mások számára hizlaló kajákat eszek, mondjuk sültkrumplit vagy zsiroskenyeret.
2019. dec. 21. 15:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Max a fokozott papírfogyasztás lesz a difi a folyamat végén, ha tényleg nem hízol semmitől. Azért azt tegyük hozzá: nem látunk az ereidbe. Hosszabb távon lehet szívás ebből, de ha nem kirívóan sok a junk, akkor leginkább csak át fog menni rajtad. A helyedben szerintem kikutatnám, mitől nem hízok, legalábbis ha nincs erősen gyanítható oka.
2019. dec. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, azért a junk az nem teljes mértékben megy, mindig van itthon rendes kaja, szüleim mindig sütnek főznek. Suliba menzás vagyok, beverek mindig mindent. Még akkor is ha az egész olajos. Szerintem gyors az anyagcserém azért nem hizok. Hamar felszivodnak a kaják. :D
2019. dec. 22. 01:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!