Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan vethetnék véget a...

Hogyan vethetnék véget a falásrohamoknak?

Figyelt kérdés

Anorexiás voltam, de már elértem a megfelelő súlyt vagyis szerintem mert nem vagyok mérleg közelben, de kínézetre már normális vagyok sőt talán kicsit telt is.

A probléma az, hogy nem bírom abba hagyni az evést.

Tudnátok segíteni?

16/l 176cm kb 53-58 kg között



2019. dec. 21. 20:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Szóval akkor pontosan hány kg is vagy? 🙂
2019. dec. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mert most nem voltam mérleg közelben, mert elromlott, de holnap már megtudom majd mérni magamat.
2019. dec. 23. 04:56
 13/19 anonim ***** válasza:
Okés, ilyen korán már fenn? :D 4:56
2019. dec. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
60%
Dehogy gyógyultál te ki az anorexiából. Hidd el, tudom miről beszélek. Amíg megerősítésként képeket raksz ide, amíg ott az “elhízás” kulcsszó, amíg azt kérdezed fogynod kell-e... ezek még mind az anorexia jelei. Én nem fogok neked válaszolni arra, hogy jó-e a súlyod, mert ezek mind csak generálják újra az anorexiát. (Igen, a pozitív válaszok is.) Pszichológust, dietetikust keress fel, szakembereket, akik tudnak segíteni, bármilyen kérdésed is legyen, mert ez egy olyan folyamat, amit folyamatosan előidéznek az ilyen dolgok. Sok sikert!
2019. dec. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Igazatok van még nem gyógyultam ki.

Még értem magam és valaki jól tippelt, tényleg 55 kg vagyok.

2019. dec. 23. 19:27
 16/19 anonim ***** válasza:

Én voltam.😁😁😁


Amúgy sportolsz valamit?

2019. dec. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Hát így edzésre nem járok, de mindennap próbálok akár biciklizni, úszni, otthon erősíteni vagy akár csak sétálni, de sajnos ez sokszor nem jön össze.
2019. dec. 24. 09:55
 18/19 anonim ***** válasza:
Remek, ha egy héten 4 nap edzel valamit az már jó. Amúgy a súlyzós edzéseket ajánlom főleg, nekem azok a kedvenceim. Intetneten találsz nagyon sok videót, cikket a témában, rá lehet kattanni. 😀
2019. dec. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Én is ezzel voltam sokáig, nagyon bevált, azóta nincs ilyenem.

1.Minden nap elmegyek vásárolni csak 1, max 2 napi kaját, ami csirkemell és rizs és zöldség. Na igy igazából a rizs kitart 1 hétig,szóval csak csirkemellet veszek, minden nap 1-2 db-ot. ezt megcsinálom délután és az a vacsi és a másnapi ebédem. Más nincs otthon. Illetve ha nééha rámjön akkor nagyon sok vizet iszom, ha nem mulik akkor erre az esetre van nálam zabszelet ami a pennyben 99 ft. Naggyon jó, nincs benne semmi cukor, tényleg csak zab van benne és 3 féle ízben van. Erre van otthon 1 db max 2 és a táskámban 1 hogy mindig legyen nálam. Egyébként a csirkemell rizset mindig variálom füszerkeverékkel, esetleg ledaráltatom és csinálok belőle bolognait kimérős tésztával. illetve a reggeli miatt 1 zacsi zabpehely van még de azt igazából annyira nem szeretem, illetve pár zacskó fehérjepor. Spórolni is lehet vele, sokkal kevesebb a szemét, egészségesebb és én fogytam tőle. Remélem tudtam segiteni.

2020. aug. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!