Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Diéta segíthet?

Diéta segíthet?

Figyelt kérdés

Mikuláskor rengeteg édességet ettem és azóta ha eszek bármit rosszul vagyok.

Rengeteget járok wc-re is. Mostis vendégségbe voltam és nagyon rosszul vagyok és azóta is többször voltam wc-n. Diétával ez megoldódik? Iszonyat rossz a közérzetem is.

19/L



2019. dec. 27. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Kéne egy cukor/inzulin terhelés! Mert ha az említett édességek miatt vagy így rosszul felmerül a cukorbetegség gyanúja! Próbálj meg diétázni és a csak kis mennyiségű cukrot vigyél be! Illetve felmerül az etel allergia is (édességekben leginkább mogyoró /földi mogyoró allergia )-is okozhat hasmenést hányást stb..
2019. dec. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó lenne diétáznod, lehetséges hogy megoldódik. Ha nem akkor fordulj orvoshoz. Nekem a sok zsíros csoktól és zsíros kajától szokott fájni az epém, ilyenkor másnap megy a hasam. Ez csak én vagyok, persze más is lehet. Szerintem vegyél probiotikumot is, és igyál sok vizet mert a hasmenéssel sokat veszítesz. Most egy ideig egyél kevés zsírosat, zöldséget, zabkását.
2019. dec. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Véletlenül rányomtam az elküldésre. Szóval még azt akartam mondani hogy végülis a háziorvos a tünetekből hátha tud mondani valami konkrétabban, esetleg beutal valahova, vagy csinál teljes vérképet. Tehát ha nagyon rosszul vagy irány az orvos, mellette azért mindíg tudsz diétázni. Gondoltál már ételintoleranciára? Ha pl a tejes étel után van hasmenésed akkor lehet hogy tejcujor vagy tejfehérje érzékeny vagy.
2019. dec. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!