Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Cikket, vagy videót keresek a...

Cikket, vagy videót keresek a traumát átélt állatok elfogyasztásával kapcsolatban tudtok ilyet?

Figyelt kérdés
Hallottam egy elméletről, miszerint, ha traumát átélt állat húsával táplálkozik az ember, valamilyen módon hatással lehet ez a közérzetére, tehát, szorongásban élt állatokkal való táplálkozás növelheti a szorongás esélyét. De nem találok erről semmilyen értelmezhető anyagot. Egyébként eszem húst, nem vagyok vega, viszont valahogy érdekel ez a téma. Az utóbbi időben nagy vihart kavart Örökölt sors könyv mellett, pedig már ez se tűnik annyira nagy baromságnak, mint első hallásra, hisz úgy néz kivan biológiai út amin keresztül a traumák továbbadódnak.
2020. jan. 1. 18:47
 1/2 gublug ***** válasza:
Bocs az OFF-ert: Igy van, en is hallottam errol. En vega vagyok es eleg sok ilyen videot lattam mar, de olyat amit te keresel meg en sem. Erdekelne ha talalsz.
2020. jan. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Épp ezért keresem, mert ok hogy hallogattam innen onnan ilyet, de nyilván érdekelne, hogy ezt tudományosan vizsgálták-e például. Mert egyébként nem nehéz vizsgálni pusztán csak etetett ragadozókkal akár...nem tudom nem vagyok tudós, de egy ilyen állítást jó lenne megtámasztani azért a puszta hitnél többel.
2020. jan. 1. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!