Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Normális, hogy nem hízok?

Normális, hogy nem hízok?

Figyelt kérdés
Mindigis nagyon édesszájú voltam, de régebben odafigyeltem, hogy ne essek túlzásba, a plussz kilók miatt. Terhes lettem, és elkezdtem többet nassolni, +20 kiló lett rajtam, de szülés után 2-3 hónap alatt le is ment. Nem tornáztam, nem diétáztam, semmi. Most ugyannyi a súlyom, mint a terhességem előtt, rengeteg édességet eszek mindennap, mégse hízok egy dekát sem. Eddig nem volt ez jellemző rám, a családomban is mindenki inkább hízékony.

2020. jan. 9. 20:26
 1/4 gublug ***** válasza:

Szia.

Ilyen genetikad van! Normalis!

Ha nincs hasmenesed, se belgyulladasod, stb. akkor normalis h vekony vagy es nem hizol.

En 194 cm vagyok 66 kiloval es edesszaju. Sosem tudtam hizni!

Este lefekves elott telezabalom magam kajaval es meg se latszik.

2020. jan. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet normàlis persze. Örülj neki. Sokan ölni tudnànak azért hogy büntetlenül ( hízàs nélkül) ehessenek édességeket.

Őszintén bevallom irigyellek, én imàdom az édességeket de sajnos ritkàn engedhetem meg magamnak ( havi egyszer) mert borzasztó könnyen gyorsan hízom a magas szénhidràttartalmú cuccoktól:( Lassan 1 éve fogyàsban vagyok de így is még rengeteg pluszt kell lefaragni:( Szeretem az új életmódom, de azért nem olyan jó érzés tudni, hogy egy életen àt oda kell figyelnem a kajàra. Nem könnyű.

2020. jan. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak érdekes, hogy szülés előtt én is hajlamos voltam rá, hogy kicsit több édességtől már megjelenjenek a plussz kilók, most pedig nem.
2020. jan. 12. 15:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs tapasztalatom a témàban, de úgy olvastam, hogy a terhesség ( és velejàrói) okozhatnak bizonyos mértékű hormonàlis vàltozàsokat. Egyik baràtnőm pl amíg szoptatta a kislànyàt, egy grammot se hízott, összeehetett bàrmit, bàrmennyit . Utàna viszont gyorsan hízott, így vissza kellett fognia magàt.
2020. jan. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!