Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha akik koplalnak utána a...

Ha akik koplalnak utána a dupláját hízzák vissza, miért nem próbálják így felhizlalni a soványakat?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt lehet olvasni, hogy egy 1000 kalória alatti étrend az anyagcsere lelassulásához vezet és utána meghízáshoz, akkor a hízni vágyók miért nem egy néhány hetes koplalással kezdik? Vagy akkor csak riogatás ez a ne koplalj, mert meghízol?

2020. febr. 23. 13:00
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Mert ha egy sovány heteken át koplal, lehet, hogy meghal.
2020. febr. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó ha nagyon sovány, akkor nyilván. De ha mondjuk egy 175 cm magas, 55 kilós egyén 3 hét alatt fogy 3 kilót, abba csak nem hal bele. Aztan meg felszed 6ot és tadamm 58 kg lesz!
2020. febr. 23. 13:03
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Koplalással fogytam le sok éve, nem híztam vissza a dupláját, sőt, semmit.
2020. febr. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Mert a soványság egyrészt genetika, így ők pont nem híznák vissza. Másrészt meg egy eredetileg vézna nem tud annyit enni, mint egy éhező dagadt. De az ötlet amúgy jó lenne.
2020. febr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A Norbi Update kitalálója valamikor hízókúrát is csinált, ezzel a módszerrel. Az eredmény az volt, hogy az alanyok ugyan felhíztak utána, viszont akkor már nem ehettek annyit, mint amennyit csak akartak. Hízékonnyá váltak. Ha én genetikailag sovány lennék, akkor nem biztos, hogy kipróbálnám. Legfeljebb ha rákot diagnosztizálnának, és még olyan állapotban lennék, hogy kibírnék két napot nagyon kevés kalóriával.
2020. febr. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Flagstaff ***** válasza:
100%

Aki koplalással fogy, az azért hízik meg utána, mert a koplalás során először a testének az a része "olvad le", amit a legtöbb energia fenntartani: az izomzat. Később, amikor elkezd újra enni, a testének a lecsökkent izomtömeg miatt kevesebb energiára van szüksége, a zsír nem igényel annyi kalóriát.

Ezek alapján A soványaknál a koplalas-sokat evés valószínűleg a "skinny fat" alakot adná végeredményként, ami sztem a legrosszabb.

2020. febr. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

Egy másik rovatból ihletett merítve, egyesek szerint elég antidepresszánst szedni, mellette vízen és kenyéren is hízni lehet...

Na kb ennyire komoly ez a kérdés is.

2020. febr. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez tök komoly kérdés. Teljesen logikus, már a Norbi is bebizonyította egyszer, ahogy írta #nemtomménhányas. Kár, hogy ő előttem felfedezte a sovanyság ellenszerét :(. Meggazdagodhatnék az ötletemből különben...
2020. febr. 24. 17:48
 9/9 anonim ***** válasza:
54%

A koplalás az egyik legegészségtelenebb fogyó kúra....


Amikor én jelentősen fogytam akkor az úgy nézett ki, hogy szinte folyton ettem sokszor de mindig keveset és odafigyelve hogy mit.

2020. márc. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!