Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan lehet kibírni a 40...

Hogyan lehet kibírni a 40 napos húsmentes diétát?

Figyelt kérdés

Gondoltam kipróbálom, nem vagyok már gyerek. Ma kezdődött ez a bizonyos keresztény böjt.

Elvileg halat, tojást még lehet enni.


A kérdésem az lenne, hogy érhet-e baj a böjt alatt, ha én eddig nem volt olyan nap, hogy ne ettem volna húst?


2020. febr. 26. 07:55
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Mivel lehet halat és tojást enni,abból hozzájutsz a megfelelő mennyiségű fehérjéhez, aminósavakhoz, vashoz, B vitaminokhoz. Egyébként vannak a a vegánok,akik soha nem esznek állati eredetű élelmiszert és ők is élnek. Hogy hogyan az már más kérdés.
2020. febr. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz bajod elvileg. Ehetsz tejtermékeket, pl. túrót, sajtot is, ha nem szeretnél minden nap halat enni. Én mondjuk személy szerint nem próbálkoznék vele, mert örülök, hogy sok év után végre nem vagyok vashiányos vérszegény, ráadásul érzékenység miatt nem ehetek tejterméket.
2020. febr. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ú jó hogy szólsz, mert én szeretném csinálni, csak nem tudom hogyan, mert több variáció van a böjt kivitelezésére. De elolvashatod amit a wikin írnak, mert érdekes, kérdés hogy te miért gondoltad csinálni, amúgy nem lesz nagy bajod és ehetsz is húst, nem kell mindennap kihagyni.
2020. febr. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez egy jó cikk:

[link]

2020. febr. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak azért mert létezik, nem kell minden hülyeséget kipróbálni.
2020. febr. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen, én egy éve rajta ragadtam a húsmentes diétán, és pénzért se állnék vissza a húsevésre. :D
2020. febr. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!