Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Étrendben tudnátok segíteni?

Trashboy kérdése:

Étrendben tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Étrendel kapcsolatban szeretném segítségeteket kérni. Nagy nehezen elszántam magamat, hogy elkezdek edzeni mert hát rám is fér :D . Mivel szeretném komolyan is venni ezért elengedhetetlen hozzá egy rendes étrend. Tudom, hogy a neten étrendek ezrei megtalálhatóak viszont én azért szeretném kérni a segítségeteket mert ezek az étrendek leginkább fogyni vágyóknak vannak kialakítva. Én nekem meg pont olyan étrend kellene amivel hízni tudnék. Én magam azért nem tudom összerakni mert nem tudom, hogy miből mennyire lenne szükségem(gondolom szénhidrátból jó sok). Annyi plusz segítségem van hogy van egy jumbo tömegnövelőm. Jó lenne ha pénztárcabarát lenne mert sajnos nincs nagy keretem rá. Adatok rólam:

19 éves vagyok, 176cm és 56,6kg. Tudom hogy nem egy egyszerű dolog egy étrendet összerakni, de nagyon hálás lennék ha valaki segítene. (Az egyél szalonnát meg zsíroskenyeret emberek kérem ne irjanak)


2020. márc. 16. 06:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Mintaétrendet találsz a neten, de jobb, ha személyesen kéred egy személyi edzö segítségét. Valamint hasznodra válik, ha elolvasod ezt:

[link]

2020. márc. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Még annyi lenne a kérdésem, hogy a scitec jumbo-t (zöldet) hogyan kell adagolni? Ahol vettem ott azt írták, hogy 400ml vízhez 220g vagyis 4 kanál de egyszerűen már nem tudom elfogyasztani. Az első 200ml még jól is esik de a másik 200-tól sokszor már szinte hánynom kell. A scitec hivatalos oldalán meg úgy van, hogy 250ml vízhez 133g. Viszont itt gyakorin meg azt olvasom, hogy hozzám mérve kellene fogyasztani. Akkor most hogy is?
2020. ápr. 5. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!