Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ti mit csináltok olyankor,...

Ti mit csináltok olyankor, mikor éhesek vagytok, de nincs pénz kajára?

Figyelt kérdés
Hogy vészelitek át tegyük felnazt a pár napot, amíg nem lesz kajára pénz? Mi van, ha elájulsz, mert lemegy a vércukrod? Hogy lehet ezt túlélni, amíg valahogy pénzhez vagy kajához jut az ember? 19/F

2020. márc. 19. 17:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen időszakom, akkor vettem egy kiló rizset és azt ettem. Pár száz forint.
2020. márc. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
14%

"Mi van, ha elájulsz, mert lemegy a vércukrod? "


Ilyen CSAK AKKOR van, ha cukorbeteg vagy, egyébként nem lehetséges!

2020. márc. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A pénzt beosztom, főleg, ha pár napról van szó, akkor erre lehet készülni. Jól lakni lehet 50Ft-ból is.
2020. márc. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Hajába főtt krumpli hagymával, a hagymában van vitamin is. Mellé olcsó filteres tea. A Bajnai-kormány idején háromnegyed évig ezt ettük.
2020. márc. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére ilyen még soha nem fordult elő. Olyan volt, hogy kevés volt a pénzem, de olyankor kiszámoltam, hogy mennyi jut egy napra hó végéig és csak annyit költöttem naponta.
2020. márc. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen korszakban kovetkezo volt a menu: toast kenyer, pici olaj es oregano ra. Hagymakarika es amig volt sajt, reszelve. Sutoben megpiritani.

Suritett paradicsom konzervbol, mintha rantast keszitenek, olajjal, liszttel szoszt csinaltam, fokhagyma, oregano, es fottesztaval ettem.

Aztan volt, hogy fott krumpli pirospaprikaval es olajban piritott hagymaval.

2020. márc. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
Nulla forintból, üres hűtővel nincs mit tenni, esetleg számíthatsz az ismerősök, szomszédok jóindulatára. Minimális pénzből én ezeket ettem: legolcsóbb párizsi kenyérrel, kevéske vajjal, pirítós vajjal vagy zsírral, paradicsomos tészta sűrített paradicsomból, krumpli hagymával kisütve. Ha van esetleg tojás is, már ünnepnapnak számít..
2020. márc. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Tök véletlen, hogy egyszerre írtuk kb. ugyanazt.:)
2020. márc. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Főttkrumpli. Különféle módokon.

Meg mellé valami más zöldség és sok víz.


Én voltam 3 napig krumpli diétán, és a falat vakartam de kibírható.

2020. márc. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%
Akkor iszunk. Ha arra sincs, alszunk.
2020. márc. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!