Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ti mit csináltok olyankor,...

Ti mit csináltok olyankor, mikor éhesek vagytok, de nincs pénz kajára?

Figyelt kérdés
Hogy vészelitek át tegyük felnazt a pár napot, amíg nem lesz kajára pénz? Mi van, ha elájulsz, mert lemegy a vércukrod? Hogy lehet ezt túlélni, amíg valahogy pénzhez vagy kajához jut az ember? 19/F

2020. márc. 19. 17:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még az is eszembe jutott,, de bocs, ha nagyon rasszistának hangzik,, hogy dolgozzak.
2020. márc. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Koliban gyakran előfordult, amíg nem volt járványhelyzet. Sokszor szerdán ettem utoljára, de átlagban napi egyszer ettem. De most a járványügyi helyzet hasonló dolgokra bír minket, itthon. Nem azt mondom, hogy nem jut étel az asztalra, de alig van valami. Szoktunk enni krumplit hagymával. Ez a kedvencem. De csak a héjába főtt krumpli és a nyers, jó erős vöröshagyma. Kenyér mellé a legjobb. Olcsó is, finom is. Szoktunk fokhagymás krumplit is csinálni (héjába főtt krumpli mellé olajban és tört palrikában egy kis fokhagyma sütve). Zsíros kenyér, egyszerű vajas kenyér. Remélem, azért nem fogunk olyan helyzetbe kerülni, hogy napokig nem lesz mit enni. Most is napi egyszer szoktunk.
2020. ápr. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!