Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Melyiknek van jobb íze?

Csecsszopó2003 kérdése:

Melyiknek van jobb íze?

Figyelt kérdés

Életmódot szeretnék váltani de nem tudom hogy melyik növényi eredetű tejnek van jobb íze a múltkor rizs tejet vettem de sajnos az nem igazán jött be:(

Szóval arra lennék kiváncsi hogy szerintetek melyik a legjobb?:)


2020. márc. 29. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tehén tejet vegyél,azt is növényi eredetű. Íze nagyban függ milyen növényt eszik a tehén .
2020. márc. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Kókusztej a legfinomabb! :)
2020. márc. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne válts növényi tejre, ha nem muszáj Kevés benne a tápérték. Nekem a vérképem is rosszabb lett, és a hajam is nagyon hullott, amikor azokat ittam tej helyett.
2020. márc. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy laktóz/kazein érzékeny akkor felesleges váltanod. Mindegyiknek "műíze" van, tejpótlók, egyiknek sem lesz tej íze. A kókusztej jó lehet csak méregdrága. Egyébként meg kinek melyik jön be. A rizstej is megszokható idővel, szórj rá kis fahéjt akkor elviselhetőbb lesz.
2020. márc. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!