Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Aki valamilyen érzékenység...

Aki valamilyen érzékenység miatt nem ehet bármit, ezt hogyan dolgoztátok fel?

Figyelt kérdés

Én nemrég tudtam meg, hogy cukorbeteg vagyok. Ezzel nem csak a cukor elkerülése jár, hanem például a fehér liszté is. Egyelőre el sem tudom képzelni, ez mekkora változást hoz. Soha többé nem ehetek csak úgy bármit, vehetek gyorsan valamit a pékségben, vagy a boltban, vendégségben stb..úgy érzem az életem egy nagyon fontos élvezeti forrását veszi el ez tőlem. Haragszom kb mindenkire, aki bármit ehet, ha egy receptes könyvet lapozgatok, az is csak felbosszant,mert rengeteg cucc van benne amire rá sem kéne néznem.

Tudom, hogy sok minden helyettesíthető és lehet így is élni. Mégis úgy érzem sok idő lesz ezt feldolgozni. Aki átment ilyen folyamaton, mennyi ideig tartott és mi segített?


2020. ápr. 17. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Az idő. Az idő mindent megold.
2020. ápr. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Inzulinrezidenciám van.


Közölte velem az orvos, mire kijöttem tőle mar feldolgoztam !

Arra fordítottam az energiám mit, hogy ehrtek, hogy legyek jobban.

És vegre kiderült mi okozta a problémámat tüneteimet. !

Szedem a tablrttat, eszem amit lehet, torbázok.

És elem az életem tovább.

En így álltam hozzá :)

2020. ápr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ügyes vagy. Nekem nem voltak tüneteim, úgyhogy nem volt minek örülni :S de hát igen, mindenki máshogy dolgozza fel
2020. ápr. 17. 20:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egészséges vagyok, mégis úgy érkezem mint egy cukorbeteg, nagyon jól érzem magam :)
2020. ápr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!