Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A szüleim nem adnak rendesen...

A szüleim nem adnak rendesen enni. Mit tegek?

Figyelt kérdés
Tudom,hálás kellene leyek,hogy így is több van mint egyeseknek.De ezt már megelégeltem.Soha nincs egészséges étel.Főzni 3 naponta egyszer szoktak,és azt esszük 3 napig.Nincs nagyon semmi.Csak tojás,tej,kenyér.Meg az ebéd is valami rántotta,vagy maximum disznóhús.Mondtam,hogy legalább nekem engedjék,hogy rendes kaját készítsek,de semmire nem jutottam.Teljesen leszarják az egészet.Én szeretnék egészségesen élni.De hogy tegyem,ha csak ilyen szarságokat tudok enni?

2020. ápr. 21. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Neked van pénzed külön kajara?
2020. ápr. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?


Lehet csak szimplán szegények vagytok és most járvány van, nincs pénz kajára. Gondolom elvesztette valaki az állását is, bevásárolni is necces ilyenkor

2020. ápr. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán nincs elég pénzük, talán nincs idejük minden nap főzni, talán mindkettő együtt. Ha neked van pénzed menj el vásárolni és főzz magadnak, amit szeretsz.
2020. ápr. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Menj el a zsebpénzedből étterembe enni ha van annyid!

Vannak nagyszüleid?

Ha vannak menj hozzájuk enni!Ők biztos adnak neked rendes kaját!

Amúgy nagyon sajnállak mert én meg is bolondulnék ha nem adnának rendesen enni!

Majdhogynem főtt kaján élek,hideget csak reggel eszek.

Vacsora mindig meleg,imádom!


Ha én lennék a szülőd olyan jó kajákat adnék neked hogy húú!

A Giroszt szereted?

Nekem az a kedvencem!



És tényleg sajnállak,mert senki nem érdemli meg ,hogy ne kapjon rendes kaját!

2020. ápr. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
A tojás és a disznó hús is egészséges. Ha hagyma, répa, káposzta, zöldborsó, alma van otthon változatos salátákat, párolt köreteket tudsz készíteni.
2020. ápr. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom fiatal vagy. :D Amíg nem tudod magadnak megvenni a dolgokat, addig sajnos kotelezo jelleggel azt kell egyed, ami van otthon. :)
2020. ápr. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen anyagi helyzetben vagytok lehet, hogy többre nem telik. De a hús és a tojás egészséges.
2020. ápr. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!