Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Diétázom és rendesen járok...

Diétázom és rendesen járok kondiba mégis többet mutat a mérleg, mitől van?

Figyelt kérdés
Már 1,5 hónapja tényleg semmi cukrot meg káros ennivalókat nem fogyasztok, nem iszok csak vizet, és edzem is sőt egy Super Fat Burner segítségével ami ugye edzés közben jobban égeti a zsírt. mégis ma rá álltam a mérlegre és +2 kg. Viszont ezzel szemben a centik egyre kevesebbek pl. a hasamnál 94 volt és most csak 90. Eltűntek a hízási striáim cserébe fogyási striákat kaptam. Az alakomon is látszik. Nem értem miért mutat többet... talán az izomnövekedés?

2019. okt. 16. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A mérleg nem mutatja a zsír-izom arányt. Egyébként súlyra ugyanannyi izom kevesebb helyet foglal el ha a kiterjedésüket nézzük.
2019. okt. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz a kilókkal, a centik és a tükör (vagy régi és új képek összehasonlítása) jobban mutatják a változást.
2019. okt. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Edzés= izomgyarapodás= testsúlynövekedés
2019. nov. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!