Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ki milyen fehérjét (táplálékki...

Ki milyen fehérjét (táplálékkiegeszitot) szed edzés utánra vagy napkozben?

Figyelt kérdés

Kivancsi vagyok hogy miként lehet meg találni a legjobb ár /érték arányú fehérjét!

Illetve hogy melyik jobb?

hidrolizatum, koncentrátum, stb.

Köszönöm a segítséget!



2020. ápr. 28. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
A te szinteden mindegy
2020. ápr. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmilyet. Táplálkozz normálisan, akkor meglesz az elegendő fehérje beviteled.
2020. ápr. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nutriversum Whey Pro. Ár/érték arányban nekem oké, vagy MyoFusion advanced, ha meguntam a Nutriversiumot. Egy a titok, mindig egyszerű ízeket válassz, például csoki.
2020. ápr. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1es!

Az én szintem lehet feljebb van mint a tied, ahogy megnyilvanulsz!

Köszönöm az értéktelen jelenleted!

2es!

Rendesen találkozom!

De a fehérjét nem azok isszák, fogyasztják akik nem esznek rendesen!

Azok használnak táplálék kiegészítő termékeket akik edzenek és vagy a normális etkezesuket egészítik ki vele!

Nem attól leszek izmos, hanem az edzestol!

A kiegészítő segít abban hogy többet tudj edzeni, be épüljön normálisan, hasznosuljon, szebbé tedd a tested és egészségesebben tudjál élni!

Illetve a bevitt fehérje mennyiséget potolja amit szilárd taplalkozassal nem tudsz bevinni ésszerű határokon belül!

Nem tudok megenni sajnos naponta 5 kiló csirkemellet jogy fedezzem a fehérje szükségleteket!

Ezért találták ki a kiegészítő termékeket!

Olcsóbban jössz ki és a benne lévő vitaminok, bcaa, glutamin, stb segítik a gyorsabb regenerálódást és beepulest!

Jobb kozerzetet biztosít és nagyobb agyi aktivitást, mint ahogy arra az 1es jelentkezonek is szüksége lehet ilyen kicsi csokeveny aggyal!

3as!Köszönöm szépen a válaszod!

Én is csokit szoktam venni mindig!

De nagyjából az ize mindegy mert bármit megiszom az érdekében hogy használjon is! Lehet kola +joghurtos banán is! :D

Hatasfok érdekelne, hogy kinek mi az ami izomepitesben jobban hasznosult vagy többnek érezte!

Köszönöm szépen!

2020. ápr. 28. 12:12
 5/7 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok, ha nem versenydiétát tolsz, akkor ezek bőven jók. Ami nekem még bejött az a Gymbeam Just Whey volt, de azt olyankor veszem, ha adnak hozzá pólót :D
2020. ápr. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

3as!

Most anabolic whey proteint vettem!

Ma hozta meg a gls. Most akciós! 2,5kg 6990ft

Kivancsi leszek! :)

Köszönöm szépen!

2020. ápr. 28. 14:07
 7/7 anonim ***** válasza:

Anabolic whey protein :D ez valami vicc ugye ? Már a neve is cringe jobban bele se megyek. Pénzlehúzás az egész. Én natúr csirkét, tojást , zöldségeket, gyümölcsöket, mogyóróvajat, olajos magvakat, túrót stb. szedek.

Tudatlan koromba én is vettem ilyen szarokat de hidj nekem semmit nem ér az ég világon. Akkor max ha nagyon profi az edzésed de ne haragudj nem gondolom ezt. Tapasztalat, A legjobbak a természetes eredetű tápanyagok, sőt a növényi fehérje a legjobb az emberi test számára. Hiába nyomja a tömeg a hülyeséget nem az àllati eredetű a legjobb. Persze kaptam èn is hogy vékony maradsz így bla bla, nem lett igazuk. Én vegyesen viszek be mindkettőből nagy mennyiséget. Feldolgozott ételek semmi, szőlőcukor 1 g egy héten elosztva. Fehérliszt termékek semmi. Normálisan kell étkezni és k jó edzéstematikát kell összerakni személyreszabottan. 178 cm / 76kg. Testzsírom 4-5% kb 2 éve állandóan. Mellesleg jobban fókuszálj a pihenésre, helyes természetes étkezésre , folyadékbevitelre, arra , hogy kihozd magadból a maximumot minden körben, ha ez megvan nincs szükséged turmixokra.

Ne költs ilyenekre.

2020. máj. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!