Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Jó az étrend, nem kevés a...

Jó az étrend, nem kevés a kalória?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elkezdtem egy "szálkásító" étrendet. több éve edzek rendszeresen konditerembe, kiegészítve boxal, és most elhatároztam ,hogy le akarom dobni magamról azt akis zsírt és szálkásabb lenni, összeraktam egy étrendet minden jó, de valamiért mindig 1700-2000 körüli kalória jön ki 1 napra, mivel vezetem minden étkezésem kalória és fehérje tartalmát.

Kb így jött ki a mai napi is : 1850kcal 180 g fehérje

Ez így mehet huzamosabb ideig (kérdőjel) nem érzem magam enerváltnak se semmi. 183 cm vagyok és jelenleg 84 kg.



2020. ápr. 20. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Férfi vagy nő vagy?

Ezen felül mennyit edzel? És abból is mennyit? (Pl. heti 3-szor 1-1 órát. 2-szer box, 1-szer erősítés).


Köszi!

2020. ápr. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hali Férfi vagyok!

Heti 4 konditermi edzés push-pull ra bontva jelenleg. kb 1-1,5 órás edzés.

2020. ápr. 21. 09:26
 3/5 A kérdező kommentje:
És heti 2 kardió edzésnapokon kívül ha gondolod leírom egy napi étrendemet és mivel kéne kiegészíteni ha esetleg valahol hiányzik valami
2020. ápr. 21. 09:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Szóval nagyjából kikalkulálva ebből az információból (elfelejtettem megkérdezni a korodat, de amíg 18-30 között mozogsz, nem sok változás lesz - 100 kalóriával kevesebb kell egy 30 évesnek, mint egy 18-asnak) valahol 1900 és 2800 kalória között kellene egyél.


Természetesen ez a mozgásod mértékétől függ és, hogy milyen gyorsan szeretnél szálkásítani. Ha megvan a heti 6 edzés, és lassan akarsz lefogyni akkor valahol 2500-2800 környékén kellene, hogy egyél, ha nincs meg, vagy mellette csak ülsz, akkor inkább kevesebb de ne kevesebb, mint 1900.


Nem feltétlenül fogod magad szuper fáradtnak érezni, ha nincs elég kalória beviteled, de az izmaid megbánhatják és sajnos rövid időn belül.


Mit eszel?

2020. ápr. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

22 éves vagyok bocsi lemaradtak ezek :D

Ébredés után - Zöld Tea

Nem írom az időrendet ha nem gond

80 g zab Fehérjével + Áfonya

EDZÉS

fehérje

250 g Zöldség

250 g csirkemell

Popcorn (Rengeteg testépítő eszi , Mivel jobb a makrója mint a rizsnek jóval )

100 g csirkemell

túró Áfonya

fél banán


170 g fehérje és 1800-1850 kcal



A zöldséget lecsökkentettem 100g re és 100 g rizst is tettem az ebédhez.

2020. ápr. 22. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!