Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan hízhatnèk sokat?

Kinga._ kérdése:

Hogyan hízhatnèk sokat?

Figyelt kérdés

Az lenne a kèrdèsem, hogy tudnátok e olyan èteleket írni amik nagyon hízlalnak? Sajnos nagyon vèkony vagyok èpp, hogy ütöm a 40kg-ot 165cm-el. Legalább 15kg-ot felkellene szedjek. Nagyon rosszúl èrzem magam mert emiatt sokan meg is szólnak. Az a baj dohányzom is de mikor nem dohányoztam akkor sem volt sokkal több a súlyom max +5kg. Kicsit vèrszegèny vagyok ès vashiányom van. Voltam sok vizsgálaton más betegsègem nincs. Válaszaitokat előre is köszönöm.

22 lány



2020. ápr. 29. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Zsír, cukor, tészták.

Tehát például egy jó szelet fehérkenyér malaczsírral megkenve majd megcukrozva - napi 4-5 alkalommal már egész laktató.

2020. ápr. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Orvos írjon fel vas készítményt, mellé én Bioextra B komplex-et 3x1 szedek. Meghozza az étvágyat.

Egyél bármit, amit kívánsz. Kenyér, tészta, krumpli bármivel..

2020. ápr. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. máj. 1. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!