Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Helvetia Apotheke vélemények?

Helvetia Apotheke vélemények?

Figyelt kérdés

Üdv!


Valaki próbálta már a termékeit? Megbízhatóak? Elégedettek voltatok vele?


A weboldalukon kívül nem igazán találok róluk több információt.



#egészség #vitamin #Helvetia #étrenkiegészítők
2020. ápr. 30. 17:01
1 2 3
 1/24 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%
Még nem hallottam erről a márkáról, de a kedvedért alaposan átnéztem az oldalukat és ez alapján én nem ölnék ebbe energiát (pénzt). Látszik az igyekezet, hogy próbálnak kicsit másabb termékeket kínálni, mint a legtöbb étrendkiegészítős cég, de azért belefutnak ugyanazokba a hibákba és kissé túlárazottak is a dolgaik. De ha konkrét készítmény érdekel, akkor írd meg és megnézem az összetételét, hogy tudományos szempontból elfogadható-e.
2020. máj. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Az oldalukon én is nézeődtem eddig, sok extrát nem szűrtem le belőle..

Kaptam tőlük egy tesztet a Noxilan-ból (lehetett választani) tök ingyen, semmit nem dumált rám a nő. Elolvastam az összetevőket, ugyanolyan mint az összes többi MLM-es cucc szerintem. Gyógynövény készítmény.

2020. máj. 2. 20:14
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Telefonon ajánlottak egy havi adag Q10 vitamint egy ezresért futárköltségként. Megjött kifizettem, megnéztem, röhögtem. Szerintem még az ezrest sem érte meg, olyan kevés hatóanyag volt benne.

Két hétre rá, jött még egy, 2000-ért, de ez már postával.

Felhívtam őket, hogy miafax van, nem kértem. Még megpróbáltak beetetni, hogy biztos volt róla szó. Lehúzós banda.

2020. máj. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
100%

Utolsó, a megrendelésnél tájékoztatnak,hogy további termékek fognak érkezni 3 hetente,ha nem mondod le 7 napon belül az ügyfélszolgálati számon....


Tudom,mert ott dolgozom,ezt az infot kötelező felolvasni az adatlekérés előtt.

2020. okt. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, vannak még ilyen piócák? Azt hittem, kihaltak a kilencvenes évek végén. Szerintem a fogyasztóvédelmet érdekelné!
2020. okt. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
100%

Meg letezik a ceg, www.helvetia.hu

En epp lelepni készülök, mert amelyik cegnel vagyok az ugye nekik szerez eladast.

Nem megy. Mindenki lecsapja a telot,nem is csodalkozok..

2020. okt. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
75%

Csalók,ne rendeljetek tőlük.

Én rendeltem és emiatt nagyon megszívtam.

2021. jan. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
77%
SOHA :-( ne rendelj tőlük, én megjártam 2x annyit kell kifizetnem mint amennyiről szó volt. Ráadásul nem is használ. Lehúzás az egész.
2021. jan. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 attila nagy 271 válasza:
80%
Ne rendelj tőlük. Nem hogy nem használ a termékük, hanem rontott az állapotomon: a vérnyomásom felment az egekbe, mellkasi fájdalmam lett pár hét szedés után.
2021. ápr. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Stella22 válasza:
75%
Sajnos lehúzás, nem szabad elfogadni az ajándékot, mert akkor küldik folyamatosan a többit. Nem tudtam hogy még léteznek ilyen cégek egyáltalán, hogy nem büntetik meg őket???
2021. máj. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!