Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen gyakran, hány óránként...

Milyen gyakran, hány óránként szoktál enni egy nap?

Figyelt kérdés

Próbálok hízni, mert túl vékony vagyok. A fő gondom, hogy nem túl nagy az étvágyam és az időérzékelésem is annyira rossz, hogy gyakran ha nem figyelek kb. 5 óránként eszem csak, ez gondolom kevésnek számít. Ha nem figyelnék kicsit sem, lehet hogy csak 1-2x vagy max 3x ennék egy nap. Annak aki hízni szeretne milyen gyakori étkezés ajánlott egy nap során? 23/L

Köszi a válaszokat



2020. máj. 1. 20:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy mostanában erőltetem a 3 óránkénti evést és gyakran hányingerem lesz ettől. Még az egyszerű olajos magvat is erőltetnem kell mert még jól vagyok lakva az előző étkezésből. szörnyű nehéz ez nekem.
2020. máj. 1. 20:29
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmi köze az evés gyakoriságának ahhoz, hogy hízol-e vagy sem. A lényeg, hogy mit eszel és annak mennyi a kalóriatartalma.

Én naponta 3x eszek, ritkán 4x, ebből a reggeli jelenleg egy bögre kakaó szokott lenni, nem járványos időszakban zabkása és mégis túlsúlyom van. :) Mondjuk eszek is mindent. Nyilván ahhoz, hogy fogyjak, ahhoz diétáznom kéne, de köszönöm, inkább elvagyok kisebb súlyfelesleggel, minthogy örökké lemondjak mindenről.

2020. máj. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2/2 és miket szoktál enni ha meg szabad kérdezni?:)

Nekem már az is probléma és nyűg, hogy kitaláljam mit kéne nassolnom, mert magamtól nem jön az ötlet. Néha nyitogatom a hűtőt de semmit nem kívánok meg pedig nem vagyok válogatós. Néha felkockázok sajtot és ketchupba mártogatom, de ennyi. A boltban is csak állok hogy mit is vegyek amitől elhízhatnék végre.

2020. máj. 1. 20:46
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
3 óránként eszem, és hízok... sajnos.
2020. máj. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!