Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fogyást/méregtelenítést...

Fogyást/méregtelenítést elősegítő ételek/italok?

Figyelt kérdés

Szeretnék fogyni (persze mozgás mellett :) ), mert a karantén alatt sajnos felszedtem egy kis felesleget. Szeretnék egy méregtelenítéssel indítani, ehhez kérnék tanácsot az étkezést illetően.

Valamint azt hallottam, hogy a citromos víz is elősegíti a méregtelenítést/fogyást. Ehhez hasonló ételek vagy italok vannak még?

Eléggé kezdő vagyok még a témában... :)

19/L



2020. máj. 9. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
52%

Megmérgeztek amúgy? Tudod, hogy semmi, de semmi értelme a fosató kúráknak!!!?

A májad szépen el tudja végezni a feladatot, kivéve, ha alkoholista is vagy.

Kezdj el mozogni, egészségesen enni és máris többet teszel magadért, mint a drogériában kapható xy tea keverékkel.

2020. máj. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem. És mit takar az “egészséges”? Mivel pont ebben kértem a segítséget...
2020. máj. 9. 19:02
 3/3 anonim ***** válasza:
33%

Egészséges étkezés - szerintem (nem vagyok hobbi-dietetikus!): hagyd el a szénhidrátot, amennyire lehet. Nincs több péksüti, fehérkenyér, rizibizi, sült krumpli, tészta. Ha szeretnéd, akkor tk, magvas stb kenyér, tésztákból is vannak egész jó ch csökkentettek. Én pl cukkinitésztát szoktam csinálni, illetve sült krumpli helyett sütőben sütött zeller gumó hasábot.

Zöldség, gyümölcs módjával, vagy legalább nézz utána a ch tartalomnak.

Érdemes kerülni a feldolgozott élelmiszereket, a csokit, chipset, édes joghurtot, szóval a cukros /sós nasikat. Helyette olajos magvakat egyél (módjával).


Ilyesmik.

2020. máj. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!