Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Házi készítésű fogyást elősegí...

Házi készítésű fogyást elősegítő termék?

Figyelt kérdés

Kicsit bonyolultan fogalmaztam, meg, de esetleg tud-e valaki olyan ételt, vagy esetleg italt javasolni, amit házilag is el lehet készíteni. Nem igazán szeretem a bolti dolgokat, meg, amiket nagyon reklámoznak, mert nem biztos, hogy teljesen egészséges.

Rendszeresen sportolok (úszok, futok és lovagolok), de nem igazán fogyok. Anorexiás vagy bármi ilyen betegségben szenvedő, pedig nem vagyok, mégis is kicsit súlyosabbnak érzem magam.



2017. aug. 17. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Zöldség-gyümölcs "orrvérzésig". Kenyér helyett, tészta helyett, minden helyett.
2017. aug. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amit az első írt, az nekem ritkán jó (étkezési időn kívül azért OK lehet, amikor nem vagyok éhes, de ennék. persze akkor a semmi is opció, de van az a gyenge pillanat...), de a tojásételek nagyon. Ez egyéni.


Csodaszerek nincsenek, szóval ha ilyenekre gondolsz, hogy citromos víz meg gyömbéres tea vagy akármi, na az nem segít.


Kevesebbet kell enned, mint amit felhasználsz, ez megkerülhetetlen. Ezt a mozgáson túl laktató ételekkel s jó elosztással könnyebb elérned.

2017. aug. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 steakbear válasza:

Nagyon fontos a megfelelő alapokat lefektetni először, mielőtt a konyhába kísérletezni kezdesz. Az alábbi linken mindent megtalálsz amire szükséges van és még többet is ha picit keresgélsz az oldalon.


[link]


A kérdésedre válaszolva pedig, szinte az összes ételt (még a magyaros konyha különlegességeit is) ellehet készíteni diétásan\egészségtudatosan csak ahhoz ismerni kell az alapokat. Pl. Kókuszzsír használata étolaj és állati zsiradékok helyett. Minden fontos infót megtalálsz a linken! Kitartást és sok sikert!

2017. aug. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2017. szept. 2. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!