Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tudnátok ajánlani valamilyen...

Tudnátok ajánlani valamilyen fogyást elősegítő diétát, esetleg tippeket adni?

Figyelt kérdés

Fogyni szeretnék, ennek érdekében kissé rendszertelenül bár, (ezen igyekszem változtatni) de futok és heti kétszer lovagolok. Emellett még az étkezési szokásaimon is szeretnék változtatni, mert nem érzem túl jónak őket. Gimnazista vagyok, így időm nagyon nincs magamnak főzőcskézni és a szüleim türelme is hamar elfogyna.

A napi étrendem nagyjából így néz ki: reggel eszek egy müzliszeletet reggelire, majd két óra között egy szendvicset. A sulim közelében egy kifőzdében szoktam egy sima leves-főétel menüt enni ebédre. Napközben midig fekete teát iszom. Itthon ebéd és vacsi között többnyire bekapok valamit (általában valami nasit vagy gyümölcsöt) vacsira pedig pirítóst felvágottakkal vagy müzlit szoktam enni. Ezt szeretném valami fogyás barát étrendre cserélni, vagy legalább tippeket kérni, hogy min tudnék változtatni. 15/L



2015. márc. 26. 16:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha egészségesen szeretnél fogyni, akkor csakis ezt: [link]

Persze ez jelentősen különbözik attól, ahogy most táplálkozol.

2015. márc. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!