Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem fogyok tovább?

Miért nem fogyok tovább?

Figyelt kérdés
Nagyjából másfél év alatt lefogytam 15 kilót, most 167 cm 66 kilós 22 éves nő vagyok. Leginkább az étrendemen változtattam, teljesen kiiktattam a cukrot, a tésztákat, a lisztet az életemből. Leginkább leveseket, gyümölcsöket és salátákat fogyasztottam, igyekeztem a szénhidrát minden formáját kerülni, de néha azért beiktattam valami zabkását. Ritkán sportoltam mellé, viszont akkoriban könnyű fizikai munkát végeztem, 8 órán keresztül álltam. 66 kilónál azonban megálltam, akárhogy igyekeztem nem fogytam tovább, sőt inkább felfelé csúszott a mutató. Sajnos fél éve ez van, az étkezésemen nem változtattam, viszont már nem végzek fizikai munkát. Hogy ezt helyettesítsem naponta minimum 7km-t futok, mégis inkább azon kell aggódnom, hogy ne hízzak, miközben fogyni szeretnék. Mi lehet a probléma?

2020. máj. 14. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Kicsit pontosabban kellene követned a makrókat. Hány gramm szénhidrát, zsír, fehérje van az étrendedben, mennyi zöldséget eszel? És mennyit, mikor alszol? Szedsz valamilyen gyógyszert, amit előtte nem?
2020. máj. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A testmozgásodat illetően szükséged lenne valami változásra. Gondolom a szervezeted úgymond hozzászokott a a 7 km futáshoz. Próbálj ki mást, pl. görkorizás, biciklizés, súlyzós edzés, de igazából bármit végezhetsz, ami csak egy kicsit is eltér a futástól, és ezt a tevékenységet iktasd be mellé.
2020. máj. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!