Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Elég ennyi kaloria 1 napra?

Elég ennyi kaloria 1 napra?

Figyelt kérdés
170cm vagyok 88,6 kg fogyókurázok és az lenne a kérdés, hogy ma 726 kaloriát vittem be 134g szénhidrátot,26g fehérjét és 4,4g zsírt az a lényeg ,hogy nem vagyok éhes ,de nem fog a testem úgymond tartalékolás üzemmódba kapcsolni?

2020. máj. 20. 19:53
 1/4 anonim válasza:
100%
Nem egy nap alatt fog átállni a szervezeted. Mivel a fogyás egy hosszabb folyamat, nem érdemes ennyire kevés kalórián "élni". Természetesen 726 kcal egy napra nagyon kevés, minimum 1200-nak kéne lennie, de előfordul, hogy az ember nem kíván annyit enni. De mindenképp figyelj oda arra, hogy ne éheztesd magad, próbálj egészséges ételeket, és sok vizet fogyasztani. Nagyon sokan esnek abba a hibába, hogy a diéta elején irreálisan kevés kalóriát visznek be a szervezetükbe, aminek a következménye, hogy egy-két hét után nem bírják tartani, és rendesen bezabálnak, majd pedig abba is hagyják a fogyókúrát.
2020. máj. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
1200 is kevés lesz ha hosszú tavon akarod csinálni.legalabb 1500-1600 kcal legyen naponta minőségi élelmiszerekből és sportolj mellette :)
2020. máj. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. máj. 21. 00:04
 4/4 anonim ***** válasza:
A kalóriákon túlmenően, fehérjéből és zsírból is többre lenne szüksége a szervezetednek. Fehérjéből 80 g, zsírból 40 g alá ne menj. Ne csak szénhidráton élj, sem az egészséged, sem az izmaid megőrzése, sem a fogyásod szempontjából nem jó az.
2020. máj. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!