Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez így kevés vagy elég egy napra?

Ez így kevés vagy elég egy napra?

Figyelt kérdés

Reggeli: 2dl tejeskávé,2cukorral. 2szelet pirítós sajttal és ketchuppal.

Tízórai: 1 kevés kávé kevés tejjel cukor nélkül

Ebéd: krumplis lecsó, kis adag. Hozzá 1 szelet kenyér.

Vacsora: zöld tea egy kanál mézzel.


Jó tudom, hogy ma nem épp a legegészségesebb kajákat ettem, alapvetően próbálok sok zöldséget enni, meg reggel tojást is szoktam. Főleg az érdekelne, hogy baj ha nem vacsizok, csak teát iszok vagy joghurtot eszek?

Amúgy nem vagyok túlsúlyos, csak kicsit szeretnék leadni.

20/L vagyok.



2017. szept. 2. 16:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hol az ÉTEL?


Koplalás ezerrel... felesleges, mert vagy belehalsz, vagy visszahízod;)

2017. szept. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Komoly??

Ajj annyira nehez megtalalni a helyes merteket :(

2017. szept. 2. 17:11
 3/13 anonim ***** válasza:
Nézd meg az IR 160 g-os diétát, ha nem is vagy IR-es, fogyni is remekül lehet mellette, főleg ha csak kicsit akarsz. És akkor megtanulod, hogy lehet ezt értelmesen csinálni.
2017. szept. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%

Csatlakozom az elsőhöz, habár szénhidrát az van. De a fontosabbak? Nehezen lesz így meg a fehérje s a szükséges tápanyagok. Én nem mondom senkinek, hogy hagyja el a kenyeret (bár az emberek nagy részének bizonyára jó lenne), de hogy az legyen az étrend fele s a másik felében sincs valami sok fehérje, de még zöldség sem sok... A tojás, amit említettél, segíthet valamit, főleg, ha többet eszel belőle.


Krumplis lecsóról még nem is hallottam, persze miért is ne létezhetne :)


Az nem baj, ha nem vacsorázol, ha neked az működik. Nincs előírva, hogy hányszor egyél, hogyan oszd el a táplálékod (bár az időszakos böjt általában előnytelen a nőknek, valahogy hormonálisan máshogy vannak összerakva, úgy tűnik, de van alóla kivétel). Az anyagcsere se lassul le még napi egy rendes evésnél sem, csak többnapos koplalásnál. Persze ha éhes vagy este, egyél, az erőltetett étkezéskihagyás kerülendő, ha egy mód van rá.

2017. szept. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a segitseget mindenkinek!! :))
2017. szept. 3. 07:31
 6/13 anonim válasza:
az en javaslatom az ,hogy egyel tobszor keveset es ha lehet este 6 utan ne egyel es ami a legfontosabb , hogy kel sokat mozogni vagy sportolni en 85 kg voltam es most 75 es mar visza sem hizok de ha erdekel tobminden szivesen segitek !
2017. szept. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés. És veszettül egészségtelen.
2017. szept. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Azt hiszem van egy kis evészavarom, valahogy soha nem csinálom jól az egészet :/ bár hangulatomtól is függ, épp nincs jó kedvem szóval nem is nagyon eszek.

Amúgy köszi mégegyszer nektek. Viszont nemtudom ki pontozta le 0-ra a 76%-os válaszolót, szerintem hasznosakat írt!

2017. szept. 3. 13:20
 9/13 anonim ***** válasza:
Semmi gáz nincs, ha 1-1 nap kevesebb a kcal mint ami kéne... csak ne legyen belőle rendszer...
2017. szept. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
IR 160 as diéta semmi másra nem jó, minthogy betegen tartsa az IR-eseket...
2017. szept. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!