Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Czibók után hogy higyjek az...

Czibók után hogy higyjek az egészseges életmódban?

Figyelt kérdés
Mindig sportolt, és megfelelően táplálkozott, erre 52 év...

2020. máj. 27. 19:39
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
22%
Nem ismerem a multját, meg a valódi életét, de néha sajnáltam azt, amit a 12 éves trolloktól kapott, sose értettem, miért járnak vissza napról napra ha nem szeretik. Szerintem ők most a legszomorúbbak. Az egészséges életmód meg csak az esélyeket növeli, nem leszel halhatatlan. Meg gondolom stressz is érte rendesen, az a legnagyobb méreg. Mindenki ismer olyan embert, aki napi 2 doboz szinfóniát szívott, zsiroskenyéren és pálinkán élt 85 éves koráig, meg olyat is aki fiatalon meghalt pedig sportolt és ügyelt az egészségére. Ez alapján nem lehet kijelenteni, hogy akkor a cigi a hosszu élet titka
2020. máj. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
51%
Ha látod hogy 100 egészséges életmódot élő ember közül 1 -2 meghal idő előtt, akkor nincs motiváció, nézd meg a többi embert, 40 évesen 50 nek néznek ki sokan. Meg azért az se tesz jót ha évtizedekig agyba főbe vereted magad, mint Czibók
2020. máj. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
85%

Hát aki sportol, az 99,99%-ban tovább is él. A vöröslő fejjel, kidagadó erekkel, hetente 6x, teljesen feleslegesen súlyokat emelgetni a szervezet túlterhelésével, az viszont nem sport. Koksszal, meg magas vérnyomással megspékelve egyenesen inkább öngyilkosságnak mondanám.

A gyúrosok állóképessége semmivel sem jobb az átlagemberénél, emellett 100 kiló felett vannak, túlterhelt és sokszor gyulladt izületekkel és keringési rendszerrel, meg az állandó zabálástól hazavágott gyomorral. A növesztett izmaik nem érnek semmit és már 1 hét kihagyás után apadnak, 1 év alatt akár 0-ra is lemennek, mivel a szervezetük számára egyébként tökéletesen szükségtelenek.

2020. máj. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Ilyen ember volt: [link]
2020. máj. 28. 23:55
 15/27 anonim ***** válasza:

Sajnos, jóval rosszabb volt az egészségi állapota, mint amiről én tudtam, nem is agyvérzésben ment el, hanem a keringése nem bírta. Ami a sportolóknál általában probléma, szívének bal fele megnagyobbodott, már csak 25%-on működött, emellett összeomlott a keringési rendszere – mondta a barátnője a Blikknek.

László ritmuszavarral született, amit egész életében kezeltek, egyszer újra is indították a szívét. Az orvosok előttem is ködösítettek a valódi állapotáról: amikor a mentő megérkezett hozzá, már le volt bénulva a bal oldala, a beszédközpontja is sérült, sőt, valószínűleg a hallása is károsodott. Valószínűleg nem akart így élni, sajnálom, hogy így döntött, mert nekünk nagyon hiányzik. Azt bánom, hogy nem tudtam elbúcsúzni tőle, az utolsó telefonbeszélgetésünk arról szólt, ki hogyan aludt” – mondta a gyászoló Georgina.

2020. máj. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:
100%
Czibók László életmódja közel sem volt egeszseges attól, hogy sportolt és figyelt az étkezésére. Évtizedekig szteroidokat használt, és mint évek óta testépítésel foglalkozó ember elmondthatom, hogy mostanában sem állt le a szteroidokkal, egyértelműen látszott a fizikumat, és ez már egy alapból problémás szívvel és keringéssel, nagy felelőtlenség volt. Isten nyugosztalja.
2020. máj. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Pedig elmondta hogy már nem él vele régóta, nem is volt annyira durván kipattanva.
2020. máj. 29. 20:38
 18/27 anonim válasza:
100%

53evesen ilyen elvalasztott izomzatot tartani par %os testzsirral kb 0esely szerok nelkul.



Amugy a korhazas videojaban a tortenetek rola szolnak.

2020. máj. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Köszi, megnézem majd
2020. máj. 30. 18:37
 20/27 anonim válasza:
100%

Cz. Laci egyszerűen túlpörgette magát.

2 éve követem. Egy jelenség volt. Szerintem jó meglátásai voltak.

Néztem volna még...


Egyébként 50 év felett a súlyzós edzést betiltanám. Minden szír-szar ekkor már beint, hogy nem kéne. (Tapasztalatból mondom).


Meg kell békélni az életkorral.


Czibók úr harmincasnak képzelte magát.


Isten vele!

2020. jún. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!