Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Czibók után hogy higyjek az...

Czibók után hogy higyjek az egészseges életmódban?

Figyelt kérdés
Mindig sportolt, és megfelelően táplálkozott, erre 52 év...

2020. máj. 27. 19:39
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
Mégis mi a jóistenért tíltanád be a súlyzós edzést 50 felett? Az a baj, hogy az emberek automatikusan összekötik koxokkal a sulyzós edzést, és ami káros hatása van a szerhasználatnak, azt ráhúzzák magára a súlyzós edzésre és fingjuk sincs arról, hogy hogyan kéne ésszel edzeni, meg csinálni ezt az egészet, amiből nem lesz sérülés, vagy bármilyen egészségügyi probléma. Én konkrétan huszonévesen is folyton lesérültem és egyéb egészségügyi problémáim voltak,pl az irreálisan sok fehérjétől, míg nem tudtam, hogy hogyan kéne normálisan csinálni. Ha tudja az ember, hogy mit csinál, nem kor kérdése ez, de ha fejetlenül csinálod, lehetsz fiatal is, akkor is megjáod.
2020. jún. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
De így van ez minden sporttal.
2020. jún. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Czibóknak semmi köze nem volt az egészséges életmódhoz, de ezt már többen leírták. Magas vérnyomása és szívproblémái voltak, ezekkel már eleve kockázatos edzeni.

Erre ő még szteroidozott, 50-en túl lenyomott heti 6 edzést, és ahogy láttam, súlyos refluxa is volt, ergo a táplálkozásával is lehettek gondok.

nem akarok nagyon paraszt lenni, de könyörgök, nehogy már egy proli trash youtuber tántorítson el a sporttól, aki nagyon egészségtelen, felelőtlen életét, és nem értett semmihez.

2020. szept. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

A túl sod edzés az minden csak nem egészséges. A testépítés egy egészségtelen, és veszélyes sport.


Persze lehet úgy csinálni, h ne legyen egészségtelen, meg veszélyes, de ahhoz végtelen szabadidő, és hatalmas tudatosság kell.


Az egészséges életmód az, ha sétálsz, meg néha futsz egy kicsit. Rövid időre kell csak megpörgetni a szívet, és akkor sem annyira, h kiköpd a tüdődet.

2020. szept. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

van abban igazság, amit a 24-es feszeget. egy ideig én is gyúrtam otthon elég nagy súlyokkal, de éreztem, hogy nem tesz jót, hogy ennyire felpörög a vérnyomásom, a sok fehérjétől meg xar volt a gyomrom. (semmi gond a vérnyomásommal, se mással)

Azóta csak fekvőtámasz jellegű edzéseket csinálok.

épp mostanában néztem Torma Valentin videókat, bírom a srácot, de konkrétan évekkel idősebbnek néz ki a koránál, a szeme alatt iszonyúan kidüllednek az erek.

2021. febr. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Miért hány éves? A képei alapján 30 körül. 35 max.
2021. febr. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Elvileg még 30 sincs. azt hittem, legalább 34-35.
2021. febr. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!