Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hányni tényleg olyan borzasztó...

Hányni tényleg olyan borzasztó és veszedelmes?

Figyelt kérdés

Oké, retardált kérdés de jó ideje ha hányingerem van (lehet beképzelem vagy idegi alapon van) akkor bepánikolok hogy "Te jó Isten, hányni fogok, most mi lesz?!"

Hánytam már milliószor. A piacon egy árus meg is kergetett... nem tudom miért alakult ki bennem ez a félelem de ugye hogy annyira nem egy veszedelmes dolog..? Csak válaszoljatok. Ne oltsatok be, esedezem.. Köszi


2010. júl. 30. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
Én 18 éves vagyok, és 9 éves korom óta 1x sem hánytam. De rengetegszer voltam rosszul, hetente-kéthetente minimum egyszer beképzelem, hogy hányingerem van, és rettegek, hogy hányni fogok... Nem tudom miért van, de elég rossz...:S
2010. júl. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem olyan roszz a hányás. Sokszor jobb ha kijön. Valamivel elronthatjuk a gyomrunkat ilyenkor a szervezet csak védekezik. Én tudom hiszen nem rég gyógyultam meg. Néha jobban éreztem magam hányás után. A legtöbb ember már eleve fél mint te. Vegyél be gyógyszert. Ne gondolj a legrosszabbra.
2010. júl. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát tényleg eléggé borzasztó, van hogy úgy érzi az ember kiszakad a bele, nem csodálom hogy bepánikolsz. Sose hányj! Ha csak teheted tartsd vissza. A gyomorsav károsítja a fogakat is. Ráadásul különösen iszonyatos akkor hányni ha hasmenésed is van! Rettenetes hányni, szégyellni valóan iszonyatos.
2010. aug. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!