Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Elkezdtem egy ideje kondizni....

Elkezdtem egy ideje kondizni. A sertés húst azt teljesen kerülni kell?

Figyelt kérdés

Sokan azt mondják, hogy semmi sertés húst nem fogyasztanak, akik testépítéssel foglalkoznak. Ennyire rossz?

Hogy ha nemrég ettem vegyes sertés-marha darálthúst, az is rossz a diétámnak?



2020. jún. 18. 13:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

" hogyne lenne a disznóhúsban fehérje kb 20%"

Milyen zsír ? Retardált vagy ?

2020. jún. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
2%

11 Akkor egyen disznóhúst nekem nyolc

De ha egy pocakos kövér sertés lesz belőle aki alig fejlődik izomzatilag, akkor azt majd neked köszönje meg

2020. jún. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

@12 Heti 6x jár kondiba, odafigyel az étkezésére, és lehet, hogy néha kicsit változatosabban eszik majd, mint a "napi ötször csirkemell+rizs" típusú önjelölt testépítőbajnokok. = pocakos kövér sertés lesz


Az ilyenek miatt imádon ezt az oldalt. xD

2020. jún. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem komoly versenydiétát csinálsz, akkor heti egyszer mondjuk nyugodtan mehet a sertés is, nem fog gátolni a fejlődésedben.
2020. jún. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A sertéshús-ellenesség a koleszterinmizériával került felszínre. Mára kiderült, hogy egy nagy maszlag az egész. Már csak az a baj a sertéssel (ami a csirkével ugyanúgy), hogy az USA-ból importált magas glifozátmaradványú szójával, valamint ízfokozóval keverik neki készült tápot. Egyik se a hosszú élet titka. Zsírra meg igenis szükség van, és baromi nagy marhaság, hogy attól lesz valaki zsíros. Frászt! Zsíros a szénhidráttól lesz.
2020. jún. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!