Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A keratin hízlal? Megéri...

A keratin hízlal? Megéri szedni nőként?

Figyelt kérdés

Elkezdtem edzeni, kb 5 6kg kellene fogynom plusz, akkor már szeretnék izmot is. Sajnos nem értek hozza egyáltalán, de pl fehérjéről azt hallottam hogy hízlal es növeli az izmot (ami egy férfinak talán jó is) . A keratinról nem sokat hallottam/olvastam de ajánlották.


Köszi a válaszokat



2020. jún. 19. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Keratint akkor szedj, ha töredeznek a hajvégeid.

Ha fogyni szeretnél, akkor törekedj arra, hogy kevesebb szénhidrátot fogyassz, ne nassolj, ne igyál üdítőt. A fehérje nem hízlal, mint önmagában semmi sem, ha arra gondolsz, hogy por formájában szednéd, teljesen felesleges, a normál étkezéssel be tudsz vinni elegendőt belőle, hacsak nem testépítőnek készülsz.

2020. jún. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem csak hajra van:D nézz utána.. viszont részletekbe szeretnék belemenni amit nem találtam nagyon
2020. jún. 19. 21:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem a kreatinra gondoltál?

A fehérje nem hizlal és nem fog tőle magától épülni az izomzat sem. Ha rendszeresen edzel és szedsz fehérjeport (vagy csak simán beviszed ételekből), akkor sem leszel egyik napról a másikra hű de izmos, ehhez elég sok idő kell.

A hízáshoz (és egy idő után az izomépítéshez is) kalóriatöbblet kell. Fogyás alatt (is) azért érdemes megfelelő mennyiségű fehérjét bevinni, mert akkor kisebb mértékben fognak leépülni az izmaid, és nem leszel állandóan éhes.

A vörös húsok és a halak jó kreatinforrások, a szervezetünk is termel valamennyit, nem feltétlenül szükséges étrendkiegészítőből bevinni.

2020. jún. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de arra gondotlam basszus at lett írva keratinra most nézem. Köszi a választ,
2020. jún. 20. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!