Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit egyek reggelire, vacsorára?

Mit egyek reggelire, vacsorára?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, 174 cm magas, 58 kg

Alapbetően ektomorf testalkatú vagyok, és szeretném az ebéd mellé a reggeli, illetve esti étkezéseim is teljesértékűbbé tenni, hogy a napi kcal bevitelem több legyen. Szeretnék itthon elkezdeni fekvőtámaszozni, guggolni szóval olyan ételeket írjatok kérlek, ami öszhangban van ezzel.



2020. jún. 20. 11:47
 1/1 anonim válasza:
21%

Nem tudom nem vagyok diabetikus. De hhaa jó étvággyal akarsz kelni meg feküdni akkor fogadd meg nagyapám étrendjét:


Reggelire füstölt szalonna a spájzból lilahagymával meg kenyérrel.


Ebédre halászlé meg marhapörkölt kenyérrel meg almapaprikával. Desszertnek nagymama felé zserbó vagy vajaskalács saját készítésű baracklekvárral.


Vacsorára bundáskenyér egy kis forró mentateával.


És így pacek leszel. Ezek az igazi ételek nem az ilyen fehérjés szarok vagy mik a tökömök.

2020. júl. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!