Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ezzel lehet valamit elérni?

Ezzel lehet valamit elérni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ma nagyon sok mindent ettem: két darab virsli az egyiket hotdog kifliben, egy pici csipsz, egy jégkrém, zacskós leves, 1,5 nutellás gofri és kb 1/4 sajtos macaroni. Nagyon büntudatom volt, hogy ennyit és ilyen ételeket ettem ezért arra gondoltam hogy meghánytatom magam..viszont nem “jött ki minden”. Ezzel mit értem el? Segít abban hogy kicsivel kevesebb ragadjon rám? A mai napon egészségtelenebbül étkeztem, egyébként próbálok oda figyelni arra hogy mit eszem, de nem diétázom. Bocsánat nem igazán tudtam megfogalmazni de remélem leesett a lényeg 😬 52kg 165cm vagyok egyébként. A válaszokat előre is köszönöm.

2020. jún. 24. 23:06
 1/4 anonim válasza:
100%
Szerintem semmiképpen se hánytasd magad mert nem fogsz vele elérni semmit. Szerintem egy két nap néha belefér. Bár szerintem a magasságodhoz képest elég jó a testsúlyod. Bár nem minden étel annyira egészségtelen.
2020. jún. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el a hánytatást, egészségtelen és semmi értelme. Ha általában odafigyelsz a táplálkozásodra, 1-1 ilyen naptól nem fogsz semmit hízni. Egyébként is vékony vagy, gondolom, fiatal is.

Én tizenévesen hasonló méretekkel bármit ehettem (normál ételeken kívül elég sok nasit, üdítőt is, néha betoltam egy egész pizzát), egy dekát se híztam tőle. Pedig nem is sportoltam. Amit te ettél, még csak nem is nevezhető soknak, csak kevés benne a hasznos tápanyag.

2020. jún. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképpen se hánytasd magad! Ne. Tedd. Ne akarj még véletlenül sem bulimiás lenni.


A test tömeged tökéletes.


Ez nem nevezhető soknak.


Ha bűntudatod van, akkor esetleg mozogj, vagy kapj be a nap végén egyél egy kicsit egészségesebb dolgot, ha az segítene.


Ha fogyni akarsz, akkor a hánytatás felesleges. A zsírpárnácskáid (ami szerintem neked nincs is. :D ) ugyanúgy maradnak. Ha mozogsz, akkor átalakul izommá.

Plusz jót tesz a léleknek is a mozgás.


Ne legyen bűntudatod.

2020. jún. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat😊
2020. jún. 26. 00:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!