Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelők, étrendkiegészítő...

Tömegnövelők, étrendkiegészítők nélkül is lehet edzeni, elérni valamit?

Figyelt kérdés
Szeretném kicsit formálni a testem, jobban nézzek ki, kicsit formásabb legyek. 27 éves férfi vagyok , 180 magas, 80 kg, Szeretnék edzeni,most leszögezném hogy nem verseny, és nem az a cél hogy minnél nagyobb legyek. több műszakba járok melózni időm nem sokat enged, hogy edzőtermekbe járjak stb.. Viszont van saját fekpadom, súlyokkal, kézi súlyzók,fútógép, ezek az alap dolgok, rengeteg súlyokkal, az érdekelne engem, ha napi szintre hoznám az edzés-t "kicsit" figyelnék az étkezésemre, és persze napi szinten edzenék, sajnos hetente változna hogy este , vagy reggel tudnék. porok, étrendkiegészítők nélkül, elérhető valami? Amit én szeretnék, ezzel elérni hogy kicsit vállasabb legyek, és persze az ellhízás-t megelőzni a napi mozgással. amihez jelen esetbe a futógépet, és bringát nyúzom nap mint nap. Szeretnék alap formát kihozni, amire már "jobb ránézni" és én is jobban érzem magam. "Sokan mondják nem lehet otthoni edzéssel elérni semmit se. Nem tömeget akarok növelni, nem akarok izom mutogatásokat, CSak kicsit vállasodni, kis bicepsz, kicsit combosodni, Étrendkiegészítők nélkül, és egészséges kajákkal, otthoni alap felszereléssel elérhető e?
2018. máj. 17. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. A tápkieg csak opció. Az edzésnek,étkezésnek nézz utána! Egy csomó időt megspórolhatsz így,mintha csak vaktában edzegetnél.
2018. máj. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezek nem csodaszerek. Csupán élelmiszer, por formájában, amit ha összekeversz folyadékkal és összerázol, akkor egy tápanyagokban gazdag italt kapsz.


Tömegnövelőből a legtöbb tele van cukorral és gyors ch-val, ezért azt annyira nem ajánlom. De nyilván van olyan is amiben jó ch van, az viszont jó.

A fehérje pedig ugyan az mint a tömegnövelő, csak ch nélkül.

De te is tudsz csinálni jó tömegnövelőt, például a zablisztet összekevered a fehérjével.


Ami engem illet, én nem ajánlom egyiket sem. Mivel akkor van rá szükséged, ha nem tudod bevinni a kellő tápanyagokat szilárd kajából.

Ezt a mennyiséget viszont lazán belehet vinni szilárad kajából.

2018. máj. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt,hogy otthon nem lehet elérni nagy eredményt azoknak szokták írni,akiknek nincsenek súlyaik. Ha neked van tökmindegy otthon vagy a kondiban használod .

És a konkrét kérdésedre a válasz,én pl már vagy fél éve semmiféle kiegészítőt nem veszek ,helyette kajára költöm ,és ugyanúgy fejlődök . Nem kötelező a fehérjepor,a tömegnövelő meg cukor+fehérje jó drágán .

2018. máj. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!