Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Min kéne változatnom?(minden...

Min kéne változatnom?(minden más lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az alap felállás: 185 centi vagyok, 16 éves és június 1-jén 103kg-ot mutatott a mérleg. Jelenleg 3 hete szálkásítok. Heti 4 súlyzós edzést végzek és mellette diétázok. Kalóriát és makró tapanyagokat is számolok. Kb a napi adagom 1700-2000 kalória. A makróim kb 220 szénhidrát, 160 fehérje, 60 zsír. Na és az utolsóval van a probléma. Valahogy nagyon nehezen tudok zsírt bevinni és nem tudom mi lenne erre egy jó alternatíva. Szerintetek mit kéne beleépítenem az étkezésembe? Most egy átlagos napom kb ebből áll:

-reggel zab, fagyasztott áfonya

-edzés előtt pulykamell/csirkemell basmati rizzsel

-edzés után fehérje shake pulykamell/csirkemell basmati rizzsel

- ilyen 6-7 körül még 250g vörös bab tojással vagy tonhallal

(heti 2 szer szoktam tengeri halat fogyasztni)



2020. jún. 25. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetleg nézesd meg az epédet. Akkor szokott gond lenni, hogy nem bírod a zsírt. Régen én sem bírtam rá se nézni a zsírra, de amióta rendbe raktam az epémet, azóta simán tudnék akár zsíros kenyeret szalonnával is enni.
2020. jún. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek, ha félreérthető volt a kérdés. Nem azzal van a baj, hogy nem tudom megenni, hanem nem tudom, hogy milyen étel lenne az ami erre alkalmas lenne.
2020. jún. 25. 15:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Csirkemell helyett egyél olyan húst, amiben több a zsír, ehetsz sajtot is.

Hiányolom a zöldségeket az étrendedből. A rizs egy részét helyettesíthetnéd nyers vagy párolt zöldségekkel. Ha salátát eszel, arra tehetsz pl. olivaolajas öntetet, a zöldségeket párolhatod vajon.

2020. jún. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!