Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan fogyjak le 8-10 kg...

Hogyan fogyjak le 8-10 kg szeptemberig?

Figyelt kérdés

78 kg vagyok, 1,68-1,70 cm. Régebben már leadtam 6-7 kg és meg is sikerült tartanom, de azóta, semmi. Mit csináljak, hogy egy picit gyorsabban fogyjak? Nem akarok egy hónap alatt valami drasztikusat fogyni, mint pl. 15 kg, de 5-6 kg egy hónap alatt lemehet, nem? Végül is... túlsúlyos vagyok. Mit csináljak, hogy ahelyett, hogy izmosodjak inkább csak fogyjak? Mert, most is csinálom Chloe Ting videóit, és lehet izmosodtam tőlük. Nem szoktam nassolni és vízet is szoktam inni (már csak a bőröm miatt is).


Az okok leginkább azok, hogy a mi iskolánkban, 17 éves korban, van orvosi vizsgálat. Hogy hány cm, kg az illető. És még ha a fiúkat ki is küldik, gondolom tudjátok, hogy lesz egy-két lány, aki életcéljának fogja titulálni azt, hogy elmondja az összes fiúnak, hogy ki mennyi kg.

De persze, az egészségemért is megszeretném ezt tenni. Ez amúgy, nagyon nagy túlsúly?



2020. júl. 3. 09:10
 1/8 anonim ***** válasza:
28%

Mivel irtó sok a felesleg rajtad, az a 8-10 kiló semmi! Szeptemberig simán leadhatod, még ha nem töröd magad össze mindenféle edzéssel, akkor is. Csak nem kell zabálni, ennyi. Nem kell folyton kiütésig enned magad, néha nem baj, ha korog egy picit a gyomrod, mielőtt újra kajálnál. És ha még a táplálékon is változtatsz, pl. plusz egy szelet kenyér helyett inkább eltömíted magad két almával..., ha mindenbe legalább egy icicpicivel kevesebb cukrot teszel....

Na szerintem már az sokat számítana....


Amúgy meg igenis mozogj....! Néha lépcsőzz lift helyett, vagy bringázz autó/busz helyett... stb.

2020. júl. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal vagy, ez a súly egy kicsit sok!Mindenhol olvahatod, hogy fogyni, kevesebb kalória bevitellel és sok mozgással lehet. Ilyen egyszerű, - leírni -, de nagy akaraterő kell hozzá! Ja a nasi felejtős!!!
2020. júl. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1.-Eddig sem zabáltam. Napi 3-4 ettem, akkor sem 800 kalóriát egy étkezéskor. Volt egy sz@r időszak az életemben, mikor depresszióba estem és akkor szedtem fel 7-8 kg. Azelőtt sem voltam csont és bőr, de érted, hogy mire gondolok. Szóval, kérlek ne ítélkezzetek úgy, hogy nem is ismertek, de a válaszodat megfogadom (meg a 2. is).
2020. júl. 3. 09:31
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egészségesen szeretnél fogyni, akkor heti 0,5kg-val kellene számolnod, nagyon maximum 1kg, de ehhez el kellene érned étkezéssel az 500 kalória deficitet, illetve mozgással a többit. A havi 5-6kg az már éhezés, ami nagy valószínűséggel vissza is jönne, és sokszor kamatostul. Csökkentsd az adagokat, egyél minél több zöldséget. Sportnak pedig biciklizés, futás, lépcsőzés.
2020. júl. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%

Azért ez nem irtó sok felesleg, az kb. 30 kilónál kezdődik...


Simán le tudod adni, igyál rengeteg folyadékot, sok fehérje, kevés szénhidrát, mozgás és mellőzd a sófogyasztást, hogy ne tartsa vissza a vizet a szervezeted. Amivel még rá tudsz segíteni, az a zöld tea.

2020. júl. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Könnyen letudsz adni ennyit, kezdj el kalóriát számolni, hogy azért lásd, hogy mi van, igyál sok vizet, és mivel itt a jó idő tessék kimenni sokat mozogni. Biciklizni, korizni, úszni, bármit amit szívesen csinálsz.
2020. júl. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a bátorító a válaszokat. Természetesen, még jöhetnek, de még egyszer köszönöm!
2020. júl. 3. 10:59
 8/8 Vudk_28 válasza:
Szia! Ahogy már előttem is írta valaki, a heti 0,5-1 kg fogyás az egészséges. A súlyod miatt ez lehet, higy először 1-2kg is lesz, de azzal nincs semmi baj. Később ez le fog lassulni,a túl gyors fogyás se jó.
2020. júl. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!