Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le szeptemberig?...

Hogy fogyjak le szeptemberig? További infó lent!

Figyelt kérdés

13éves vagyok és 73kiló.(171cm) Nagyon szeretnék lefogyni szeptemberre, amikor elkezdődik az iskola. De nem tudom hogyan. Nagyon félek az orvosi vizsgálatoktól, hogy kiderül, hogy hány kiló is vagyok. Kérlek segítsetek. Nem akarok én lenni a gimiben a "duci kislány", akit csúfolnak.

Előre is köszönöm a válaszokat. Akár privátba is írhattok!



2012. júl. 22. 13:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mozogj. De szerintem nem azért kell fogynod mert így nem vagy szép, hanem csak és kizárólag az egészséged miatt!!! :) Egyébként szerintem nem vagy olyan duci, sőt inkább így vagy nőies!!! :)
2012. júl. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Honnan veszed? Nem is ismersz! Muszáj lenne...
2012. júl. 22. 13:28
 3/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Az adataid alapján nem vagy olyan duci, és mint mondtam, inkább csak az egészséged miatt kell fogynod ha kell!!!
2012. júl. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
szerintem meg fogsz tudni lefogyni,ahhoz nem évkezdés kell hanem akarta.és ha eddig nem tettél semmit a fogyás érdekében ezutan se fogsz.
2012. júl. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
1. nek igaza van. Teljesen jó lehet az alakod. Mellesleg 13 évesen nem kéne fogyóznia az embernek. Ilyenkor a szervezet jócskán fejlődik.
2012. júl. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Előzővel egyet értek, szerintem sem vagy kövér. Mozgás meg sohasem árthat.. Na de duci meg aztán végképp nem vagy... Attól hogy mindenki 43,5kg akar lenni 170es magassághoz, neked még nem kell "bedőlni" a többi marhaságának..
2012. júl. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

13.32 vagyok ismét,

Amúgy meg az orvosi vizsgálttól miért félsz? Az orvos kigúnyolni nem fog. 171 centihez meg a 73 szinte tökéletes!

Aki meg kicsúfol az osztálytársaid közül annak meg úgy kell, bár ha "lesüllyedsz a szintjükre" akkor neked is!

2012. júl. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Megint az első válaszoló vagyok. Ne fogyókúrázni akarj, csak mozogj! Ne félj az orvosi vizsgálattól, aki meg csúfol azzal ne foglalkozz. Te így nagyon szép és nőies vagy! Ne akard, hogy Téged is megfertőzzön az a marhaság, hogy csak a csont és bőr lányok a szépek, mert ez egyáltalán nem igaz!!!
2012. júl. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%

ti komplett hülyék vagytok?

egy 13 éves kislánynak hogy lenne már tökéletes a 73 kiló?Ilyenkor nem kell a gyerekbe belebeszélni,hogy így jó az alakja mert ez neki se jó.Egy 10 kilót simán ledobhatna.

Kérdező:

szerintem kedz el sportolni.Itt a nyár.Egy csomó mindent lehet csinálni.Ha például tudsz görkorizni akkor menjetek el egyet a barátnőkkel:)

fogyózni ne fogyózz.Egyél mindent de fele adagokat és a nasikat hagyd el.Nem mondom hogy 10 kiló lemegy de egy 4 biztos.Hajrá:)

2012. júl. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én 12 évesen 60 kiló voltam 170 centihez és a háziorvos küldött el a kórházba ahol diétát adtak és azt mondták,hogy aki ilyen korban elhízik az később még rosszabb lesz.
2012. júl. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!