Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan adjam be a szüleimnek...

Hogyan adjam be a szüleimnek hogy szerintem pszichológusra lenne szüségem?

Figyelt kérdés
Röviden és tömören azért, mert evés- és testképzavarral küzök 1.5-2éve.

2020. júl. 8. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ők tudnak erről? Amúgy mondd, hogy úgy érzed, szükséged lenne egy szakemberre, akivel beszélhetsz a problémádról
2020. júl. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elmondod nekik a problémáidat, illetve azt is, hogy szeretnél változtatni, de egyedül nem sikerül. Ha normálisak, be fogják látni, hogy ez az egyetlen megoldás, esetleg kereshetsz cikkeket a betegségről, ha nem tudnák, hogy mi az.
2020. júl. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy ők tipik úgy állnak ehhez a témához, hogy hülyeség a pszichológus, ezt velük is megbeszélhetném stb. de szerintem meg nem így van. Ezért nem tudom hogyan adjam elő, félek hogy csak újabb vitát szülne az egész.
2020. júl. 8. 20:39
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed, hogy segítene a pszichológus, akkor szerintem érdemes vállalnod ezt a vitát
2020. júl. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Tabbouleh ***** válasza:
Ha már 16 vagy, szerintem elmehetsz egyedül is. Vannak ingyenes pszichológusok, akikhez csak be kell jelentkezni.
2020. júl. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"Anya, apa pszichológushoz szeretnék menni, mert úgy érzem tudna rajtam segíteni. "
2020. júl. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Az iskola pszichológus ingyenes, keresd fel, kérj tőle időpontot.

Az én suliban nagyon sokan jártak, órán mindig mentek.

2020. júl. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!