Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez normális így?

Ez normális így?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A súlyomról lenne szó. Tudni kell rólam, hogy baromi sokat vagyok mindig beteg. Akár nyár van akár tél, rengetegszer van az, hogy elkapok valamit. Emellett nagyon magas vagyok lány létemre és a koromhoz képest (177 cm). Per pillanat 48 kg vagyok. Nem tudom. Nagyon sokat eszek. tényleg. De nem hízok. Oké, ennek örülhetek is, de ez normális? Egyébként az evésnél utálom ha néznek, nem szeretek mások előtt enni, meg néha megbánom, hogy ennyit eszek. Aki ért hozzá. Normális ez? El kéne mennem orvoshoz? A szüleim nem tudják, hogy 48 kg vagyok amúgy csak hozzá teszem.



2020. júl. 8. 22:40
 1/7 Antik Város ***** válasza:
100%
Szia! Mindenképp menj orvoshoz! A gyenge immunrendszernek és a sok evés ellenére extrém soványságnak sokféle oka lehet, de jó eséllyel megtalálható az egyszerű kiváltó ok. Keresd fel a háziorvosodat, biztosan tud segíteni.
2020. júl. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon köszönöm a válaszodat. Nem tudom. Lenne esetleg valami tipped vagy valami sejtésed, hogy mi lehet a bajom? Az interneten annyi mindent lehet olvasni. De nem tudom, hogy igazak-e.
2020. júl. 9. 10:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Leírnád, hogy pld. tegnap mit ettél/ittál, és mennyit, illetve, hogy milyen alkatúak a családtagjaid?
2020. júl. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tegnapi evéseim:

reggelire zabos müzlit eszek általában, vagy ha nem akkor szendvicset.

ebédre tegnap húslevest és pörköltet ettem kb egy normál adagot szerintem

vacsora az melegszendvics volt salátával

nasiként meg csokoládét ettem

Inni egyébként csap vizet iszok, de ebédnél szörpöt.

Anyukám, apukám, nagyszüleim és a testvéreim (mindegyik idősebb nálam) túlsúlyosak. Úgyhogy én vagyok az egyetlen a családban aki sovány.

Ma melegszendvicset ettem reggelire és sz ebéd ugyan az volt és szintén normál adagot eszek szerintem

2020. júl. 9. 16:12
 5/7 A kérdező kommentje:
A túlsúly alatt azt értem, hogy kb 7-24 kg felesleg lehet
2020. júl. 9. 16:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Tényleg normálisan eszel, és alkatilag sem indokolt a soványság. A háttérben a hirtelen növéstől, pajzsmirigy probléma, felszívódási zavarig sok minden állhat, de nem érdemes találgatni, a háziorvos ad beutalót, ha indokoltnak látja a kivizsgálást.
2020. júl. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm.
2020. júl. 9. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!