Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi a véleményetek a ketogén...

Mi a véleményetek a ketogén diétáról? Nincs rossz hatással az érrendszerre?

Figyelt kérdés

2020. aug. 1. 10:58
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Az egész szervezetre nagyon rossz hatással van. Ilyen diétát csak nagyon indokolt esetben írnak elő pl nem kezelhető epilepsziánál.
2020. aug. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem voltam orvosnál, de szerintem inzulinrezisztenciám van.
2020. aug. 1. 11:58
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Ez is egy szélsőséges diéta és az sosem jó. A szénhidrátra szükségünk van.
2020. aug. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
És úgy gondoltad diagnisztizálkd magad majd autodidakta módon a gyakori haziasszonyainak és tinédzsereinek tanacsai alapján belefogsz egy olyan szélsőséges diétába amit ráadásul nem is az ir-re találtak ki? Komolyan gratulálok! :) Darwin díjat érdemelsz. Talán menj el orvoshoz aki megmondja ired van e. Ha igen akkor inzulinrezisztencia diétára van szükséged nem ketogénra. A kettő nagyon más!
2020. aug. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul az IR diéta olyan szuper, hogy minden embernek úgy kellene étkeznie.
2020. aug. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
2020. aug. 1. 13:59
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
És ki ez a csaj. 6 percig bírtam elviselhetetlen a stílusa. Az nem zavar hogy bárki tölthet fel videót és barmit mondhat benne? Cukorterheléses vizsgálatra kéne beutalót kérned hogy kidetüljön ires vagy e. Ha igen az nem azt jelenti, hogy egyáltalán nem ehetsz széndidrátot csak azt, hogy a lassan felszívódókat kell választanod. Ahogy írták korábban az ir diéta nagyo egeszséges tápanyagban gazdag. A ketogén mellett leépül könnyen a szervezet ireskenek nem indokolt ilyen megszorítás. Ráadásul ahogy emlékszem ketogénban lehet tejtermékrt enni és abban is van cukor ami gyors felszívódású így irben nem előnyös illetve csak társítva rostos dolgokkal. Nem a szénhidráttal van a baj hanem a gyorsan felszívódó szénhidráttal. Bármit is mond ez a tyúk. Én is voltam ir gyanús sokat olvasgattam a témában meg dietetikussal is átbeszéltük a dolgokat
2020. aug. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kell állandóan úgy enni, de heti egy nap segíthet megakadályozni a cukorbetegséget. Arra kell vigyázni, hogy a többi nap ne akard bepótolni, amiről aznap lemaradtál.
2020. aug. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség az ir diétát minden nap tartani kell. Max ritkán fér bele egy kis kilenges ha nem akarsz cukorbeteg lenni. De a kerdező idáig magát diagnosztizálta ehy laikus videója alapján. Lehet semmi baja nincs.
2020. aug. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!