Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Étrendkiegészítővel nagy...

Étrendkiegészítővel nagy feleslegből 10-20 kiló fogyás?

Figyelt kérdés
Sziasztok, túlsúlyos 22 éves srác vagyok (150 kg, 172cm). Doki szerint le kéne dobnom kb 80 kilót, amihez nyilván életmódot kell váltanom. Azonban arra gondoltam, rá tudnék-e segíteni valamilyen pirulával. Ha már 10-20 kilót lecsapna rólam boldog lennék. Az ilyen "egyél kevesebbet" típusú kommentekre nem vagyok kíváncsi.

2020. aug. 18. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Az a rossz hírem, hogy a szervezeted sem kíváncsi az ilyen pirulákra. Ellenben a kalóriákra igen.
2020. aug. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

Egy nagyon jó cikk a témában, leírja, kinek mi a jó. De csodát ne várj! Ha ugyanannyit eszel, mint eddig, és nem mozogsz, akkor nem segít egyik sem!

Diéta, illetve sport mellett segítenek rá az anyagcseréje.


[link]

2020. aug. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

En meg azt mondom neked van egy csoport fent a facen ahol vannak pirulák amik segitenek es tamogatnak a fogyasban ! Termeszetesen mozgas es eletmód valtas mellett !

Ha erdekel irj rám.

2020. aug. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dokiddal beszéld meg, léteznek ilyen (vényköteles) gyógyszerek. Persze szintén szigorú diétához kötve.
2020. aug. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
9%

Itt a gyakorin istenkáromlásnak számít azt leírni, hogy étrend kiegészítővel lehet segíteni a fogyást. Itt főleg a kalóriaszámolgatás és a deficit a menő.

Viszont, ha már így rákérdeztél, akkor elmondom tapasztalataimat, lesz-ami-lesz alapon.

Van egy Reg-enor nevű étrend kiegészítő, amivel már igen sokan lefogytak a környezetemben. Ez a cucc nem fogyásra lett kitalálva (én is végigcsináltam 2x de nem fogyás céljából), hanem beindítja az epetermelést, rendbe teszi az emésztést, ezáltal felgyorsulhat a fogyás. A kúrának igen szigorú szabályai vannak: a kúra ideje alatt nem lehet enni semennyi cukrot (még gyümölcsöket sem), semmi tej/tejtermék, semmi olaj, ecet, alkohol. Kenyeret csak pirítva.

Viszont minden másból, ami beléd fér. Nem szabad éhezni és kötelező betartani a napi legalább 3 étkezést. Minden étkezés alkalmával meg kell enni 30 dkg zsírt, vagy szalonnát. A feleségem ezzel a kúrával fogyott vagy 25 kilót 4 hónap alatt.

Plusz nagyon sok ismerősöm is. A kúra megtanít egészségesen táplálkozni éhezés nélkül, így általában nem jönnek vissza a kilók, hacsak nem térsz vissza a régi életmódodhoz. (Szerintem nincs is olyan csodaszer, amitől lefogysz és utána a régi életmódot folytatva nem fogsz visszahízni.)


A Reg-enor egy kizárólag zárt kereskedelmi láncban kapható készítmény. Jár mellé ingyenes segítség is a kúra folyamán (tanácsok, receptek). Olyan embertől érdemes megvenni, aki már maga is végig csinált egy ilyen kúrát és azóta sem hízott vissza.


Ha úgy érzed, hogy nem tudod betartani ezt a fajta táplálkozást, akkor inkább bele se kezdj. Csak csalódás lesz belőle. (Egy 22 éves srácnak elég nehéz lehet, ha mondjuk nem tudja megoldani a főzést otthon.)


Ha még van kérdésed, akkor állok rendelkezésedre.

2020. aug. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!