Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hpgy hizzak, vagy mit csináljak?

Hpgy hizzak, vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
16éves fiú vagyok, és iszonyat vékony vagyok.. Pláne a lábaim:( 175cm vagyok, és csak 60kg. Észek minden, nemtudok hizni, edzeni edzek hasra (azaz felsőtestre) mostanság lábra is edzek de nem látnii.. Vádlira is de meg nem nagyon láttam változást ebben a 2hétben.. Apukám anyukám vékonyak, szóval genetikailag énis vékony lettem. Szerintetek, én tudok hizni? Vagy ha edzek, akkor fog vastagodni a lábam, vagy fog látszodni valami?:(
2020. szept. 17. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kis türelem...

az izom elég nehéz, szóval, ha azt szerzel, nem csak látványos lesz, de a mérleg is érzi majd.

De 1 hónap alatt 2 cm-es kis háromszög izmot sikerült csak szereznem (hónaljban), annak meg még nincs sok súlya.

2 hét az nudli, folytasd tovább az edzést!

2020. szept. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Két hét alatt ne várj csodát... ha olyanok az adottságaid akkor kb. egy év KEMÉNY (heti 3-4x intenzív) edzés után lesz majd látható eredmény.

Egyébként gasztroenerológia? A genetika egy dolog, de más is okozhatja (pl. amiláz alulműködés, gluténérzékenység stb.).

2020. szept. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy hónap után már lesz eredmény, csak olyan, amit mondtam: a hasizom egy kicsit feszesebb lesz, lesz egy 2 cm-es deltád, egy picit erősebb leszel, ilyesmi. Heti 3 normál edzés már elég ehhez.

Pont arra jó, hogy utána legyen kedved tovább edzeni.

De tényleg lehet nálad valami alulműködés, azt pedig akkor ki kell vizsgáltatni.

2020. szept. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hol kell kivizsgáltatni?
2020. szept. 18. 06:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Elsőnek kérdezd meg a körzeti orvosod.
2020. szept. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!