Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért mondják hogy a gyros...

Miért mondják hogy a gyros egészségtelen mikor csirkehú és zöldség van benne?

Figyelt kérdés
2020. szept. 20. 09:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%
Én ilyet nem hallottam,hogy egészségtelen.
2020. szept. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
61%
Ha otthon készíted nem is az, de a büfékben tocsog a zsírtól meg a cukros szószoktól.
2020. szept. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
51%
A pita elég nagy, fehérlisztből készült. Ahhoz képest nincs benne elég zöldség. A hús pedig elég zsíros, de az bizonyos táplálkozási elvek szerint még nem lenne baj.
2020. szept. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
21%

Nem csirkehúsból van, hanem sertésből a legtöbb, minél zsírosabb, annál jobban összeér.

Tehát ott van a sok zsír,ott van a sertéshúsban nem elhanyagolható mennyisegű koleszterin, amit feleslegesen viszel be a szervezetbe, ott van a sok zsíros és cukros öntet, és a zsírban sült bolti krumpli. nyam nyam. Én speciel élelmiszerbiztonsági szempontból is az egeszsegtelen közé sorolnám, nem véletlen töltőd a wc-n a másnapot, mikor egy átmulatott éjszaka után ezt eszed

2020. szept. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
94%
Jó sok zöldség szokott lenni a Gyros tálakon, nem hinném, hogy egészségtelen lenne. Pitát nem szoktam enni.
2020. szept. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
4%
A gyrost be kéne tiltani. Rendkívül egészségtelen étel.
2020. szept. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

A pita fehérlisztből van. A többivel nincs baj, a zsírral sem, bár a szószban lehet hogy van hozzáadott cukor, az sem igazán szerencsés ha túlzásba viszi az ember.

Én pl gyros tálat szoktam kérni, pita és krumpli nélkül. Nincs gondom a fogyással.

( Eszem egyébként krumplit, de csak ritkán)

2020. szept. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
42%
pont, hogy a liszttel nincs semmi baj, a fehérliszt egészségesebb, mint a teljes kiőrlésű és társai
2020. szept. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%
Szemét kaja, aki ilyet egyik az se különb
2020. szept. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
18%
Bírom, mukor a hozzá nem értő röhög magán mert azt hiszi neki van igaza és mindenki más rosszul tudja:) Fáj az igazság mi, hogy a nők lapja cafés infód nem jött, hogy a fehérliszt a hunyó és a tk a kiraly? :) cumi
2020. szept. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!