Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Sörhast hogyan lehet leadni a...

Sörhast hogyan lehet leadni a leggyorsabban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az utóbbi időben elkezdtem pocakosodni. Köszönetem ezt a sörnek, meg annak, hogy most kezdek berakódni. (megálltam a növésben, és már inkább tömeget szedek fel)


Hogyan tudnék a hasamról leadni néhány kg-t? Elég egészségtelen az életmódom, kb 2 naponta iszok meg 4-5 sört,meg néhány felest.


193cm/85kg/23 év.



2020. szept. 27. 00:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne igyál, nemcsak a hasadnak tesz rosszat, az alkoholizmus a testeden kívül a kapcsolataidat is rombolni fogja hosszú távon.
2020. szept. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem rosszabb, 180cm 85kg
2020. szept. 27. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Először is hagyd abba az ivást :D Aztán kezdj el sportolni valamit, és figyelj oda a táplálkozásra. Lényeg a változatosság, sok zöldség és gyümölcs, de kerüld a cukros italokat és a rossz szénhidrátokat (tészta, stb..., nézz utána neten)
2020. szept. 27. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!